Бив головою в стіну та душив. Сьому ракетку світу звинувачують у домашньому насильстві

Бив головою в стіну та душив. Сьому ракетку світу звинувачують у домашньому насильстві

Бив головою в стіну та душив. Сьому ракетку світу звинувачують у домашньому насильстві AP

Німецького тенісиста російського походження Александра Звєрєва звинувачують у домашньому насильстві.

Колишня тенісистка і фотографка Ольга Шарипова звинуватила Звєрєва в тому, що він її бив. Про це Шарипова розповіла в своєму "Інстаграмі".

Що сталося

Ольга Шарипова майже рік зустрічалася з сьомою ракеткою світу Александром Звєрєвим. У своєму "Інстаграмі" вона розповіла, що була жертвою домашнього насилля. Імені чоловіка вона не називала, але всі ознаки вказували на німця.

Читайте також: Український тенісист із шостої сотні рейтингу унікальним чином потрапив на топ-турнір. Як це можливо

У пості Шарипова написала, що її побили в серпні 2019-го року в Нью-Йорку. В цей час вона була зі Звєрєвим (зійшлися після перерви у відносинах, остаточно розлучилися восени 2019-го), а в кінці серпня якраз проходив US Open-2019.

Шарипова розповіла, що її намагалися задушити подушкою, вдарили головою об стіну, скручували руки, і в той момент вона боялася за життя. За її словами, це був не перший і не останній такий випадок.

"Я була жертвою домашнього насильства! Перший раз це сталося на початку стосунків, була сварка, і мене вдарили головою об стіну з такою силою, що я сіла на підлогу. Що було далі? Мене звинуватили в тому, що це я піднімаю руку. Людина, яка секунду тому мене вдарила, стояла і кричала на мене, що вдарила не вона, а я", - написала екстенісистка.

За її словами, це була вже далеко не перша і не остання ситуація, коли у стосунках на неї підняли руку. "Цей епізод був найстрашнішим, бо в якісь моменти я не могла дихати", - заявила Ольга.

Читайте також: Чемпіона світу з легкої атлетики дискваліфікували на два роки. Він не здавав допінг-тести

Пізніше в інтерв'ю "Чемпіонату" Шарипова напряму звинуватила Звєрєва в домашньому насильстві.

Сам Александр Звєрєв звинувачення не коментував.

Що відомо

  • Александр Звєрєв - німецький тенісист російського походження. Сьома ракетка світу. У 2013-му році став чемпіоном світу ITF, а в 2015-му році отримав нагороду "Зірка, що сходить".
  • У 2020-му році став фіналістом Відкритого чемпіонату США. Переможець Підсумкового турніру АТР (2018). В його активі перемоги в 14 турнірах АТР (дві з них у парному розряді).
Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТенісГімнастика