"Динамо" у меншості втратило очки у грі з "Ференцварошем" у Лізі чемпіонів

"Динамо" у меншості втратило очки у грі з "Ференцварошем" у Лізі чемпіонів AP

Кияни вже в першому таймі вели у два голи, але потім розгубили перевагу.

Майже з самого початку матчу "Динамо" взяло гру під свій контроль, а "Ференцварош" відповідав контратаками та жорсткою грою. За перші півгодини гри троє гравців "Фраді" висіли на жовтих.

Зокрема, Ігор Харатін зіграв рукою у власній штрафній площі, що призвело до призначення пенальті, яке реалізував Віктор Циганков на 28-й хвилині. "Ференцварош" почав відкриватися: команда Сергія Реброва провела кілька фірмових контратак із залученням флангів, проте до особливої небезпеки біля воріт Дениса Бойка (котрий став у рамку воріт через коронавірус Георгія Бущана) не призвело.

На 41-й хвилині "Динамо" провело класну контратаку: Кенджора віддав верховий пас по правому флангу, Буяльський м'яч підібрав та відпасував на Карлоса Де Пену, котрий вразив ближній кут голкіпера угорців - 2:0 на користь "Динамо" після першого тайму.

Друга 45-хвилинка розпочалася впевненою грою "Ференцвароша". Команда Сергія Реброва продовжила жертвувати володінням м'яча на користь раціонального використання часу. Кілька хороших атак на старті тайму змусили понервувати киян, проте, захист витримував тиск суперника.

Однак, на 59-й хвилині Олександр Зубков видав класний пас на Нгуена Токмака, а норвежець забив Бойку - 1:2.

На 85-й хвилині Сергій Сидорчук отримав другу жовту та був вилучений із поля за фол у центрі поля.

Франк Болі потім забив після подачі зі штрафного на 90-й хвилині та зрівняв рахунок у матчі.

На тому команди і завершили. "Ференцварош" у бойовому матчі відібрав очки у київського "Динамо". Кияни могли вперше перемогли у цьогорічній основній кампанії Ліги чемпіонів, але втратили перевагу.

Ліга чемпіонів. Другий тур групового етапу в групі G

"Ференцварош" (Угорщина) - "Динамо" (Україна) - 2:2

Голи: Нгуен, 59, Болі, 90 - Циганков, 28 (пен.), Де Пена, 41.

Наступний матч "Динамо" проведе на виїзді проти іспанської "Барселони". Гра відбудеться у середу, 4-го листопада. Початок матчу о 22:00 за київським часом.

У паралельному матчі групи G, "Ювентус" приймав "Барселону". Рахунок матчу - 2:0 на користь іспанців. Мората тричі за гру забивав у ворота каталонців, проте, усі три голи скасували через офсайд.