Бейсболіста зняли під час фіналу через коронавірус. Але він повернувся на чемпіонське святкування

Бейсболіста зняли під час фіналу через коронавірус. Але він повернувся на чемпіонське святкування

Бейсболіста зняли під час фіналу через коронавірус. Але він повернувся на чемпіонське святкування AP

Обіймався з партнерами та часом перебував без маски.

Бейсбольний сезон у найпопулярнішій лізі світу завершився історичним чемпіонством "Лос-Анджелес Доджерс" - команда виграла перший титул з 1988 року. У фіналі Світової серії МЛБ (Major Baseball League) "Доджерс" здолали "Тампа-Бей Рейс" з рахунком 4:2.

Однак одним з головних "героїв" шостого (вирішального) матчу фінальної серії став бейсболіст "Доджерс" Джастін Тернер (гравець третьої бази). У розпал матчу (на початку восьмого іннінга, усього їх було дев'ять) команда з Лос-Анджелеса зняла Тернера з гри - без жодного пояснення.

Як пояснили представники клубу та ліги уже після матчу, прийшов результат тесту Тернера на коронавірус - він виявився позитивним. Відповідно, гравця моментально зняли з матчу та попросили ізолюватися.

Джастін ТернерAP

Джастін Тернер

Матч завершився перемогою "Доджерс" після дев'яти іннінгів - клуб з Лос-Анджелеса виграв Світову серію та став чемпіоном МЛБ.

Після завершення гри на полі розпочалося святкування - "Доджерс" здобули дебютне чемпіонство за 32 роки. І серед інших разом з командою святкував перемогу... Джастін Тернер. Гравець, якого зняли з матчу через позитивний тест на коронавірус.

Як Тернер зміг повернутися на поле

Гравець з'явився на полі не одразу після перемоги. Як повідомляє ESPN, він повернувся на поле десь за годину після завершення матчу разом зі своєю дружиною. Джастін зробив кілька фотографій з трофеєм, обіймався з партнерами та позував на командному фото. При цьому на фото Тернер перебував без маски.

"Дякую усім, хто написав мені. Я почуваюся добре, узагалі без симптомів. Не можу повірити, що я не міг бути разом з моїми хлопціями, щоб відсвяткувати", - написав після гри Тренер у своєму Твіттері (ще до виходу на поле).

Президент бейсбольних операцій "Доджерс" Ендрю Фрідман захистив Тернера: "Я думаю для нього, як для вільного агента, який не знає, як складеться майбутнє - не думаю, що хтось міг його зупинити від виходу на поле".

Що такого робив Тернер на полі?

Він обіймав партнерів по команді, цілував трофей та дружину, позував на командних фото. Загалом перебував на полі близько 20 хвилин.

Під час загальної фотографії "Доджерс" з трофеєм Джастін Тернер сидить поруч з людиною, яка поборола рак. При цьому Тернер, який здав позитивний тест на коронавірус, показово знімає маску для фотографії.

Більшість часу Тернер перебував у масці, однак не зберігав соціальної дистанції, обіймав партнерів та інших членів організації. А після командного фото він не одягнув маску назад.

А як взагалі можливо, що результат тесту прийшов під час гри?

Плей-оф МЛБ проходив у "бульбашці", аналогічній до тієї, яку створили в НБА та НХЛ. Єдина відмінність - обмежену кількість глядачів пускали на матчі Фінальної серії. Упродовж 53 днів жоден гравець ліги не здав позитивного тесту на коронавірус, аж до випадку з Тернером в останній день сезону.

А як це трапилося саме під час матчу? Невідомо, чому результати тестів прийшли саме під час матчу, зазвичай це відбувалося до гри. Лабораторія, яка робила тести для МЛБ, повідомила лігу під час другого іннінгу, що тест Тернера за понеділок є сумнівним. Тоді лаботарія терміново перевірила тест за вівторок - він показав позитивний результат, Джастіна зняли з гри.

Джастін Тернер з дружиноюАР

Джастін Тернер з дружиною

Усе це відбулося упродовж шести іннінгів матчу.

Як відреагували на вихід Тернера

  • Представники департаменту охорони здоров'я Лос-Анджелеса рекомендували відправити усю команду "Доджерс" на 2-тижневий карантин

Усе через те, що гравці контактували з Джастіном Тернером під час святкування на полі.

  • МЛБ розпочала розслідування через вихід Джастіна Тернера на поле для святкування перемоги у Світовій серії.

У заяві Ліги зазначається, що Тернера перевели на ізоляцію після позитивного тесту на коронавірус, однак він порушив протоколи та повернувся на поле. Представники Ліги просили його покинути поле - однак Джастін Тернер відмомився.

Тому МЛБ розслідуватиме епізод та вирішить, які санкції застосувати до Тернера.

Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТенісГімнастика