Турнірна таблиця групи "Шахтаря" у Лізі чемпіонів після двох турів: хто на якому місці AP

"Реал" врятувався у матчі з "Боруссією" М. Як це вплинуло на турнірну таблицю в групі "Шахтаря"

Український клуб досі лідер — перевага над найближчим суперником складає два очки.

У першому турі Ліги чемпіонів "Реал" вдома програв "Шахтарю" - 2:3, а "Боруссія" з Менхенгладбаха на виїзді зіграла у результативну нічию з "Інтером". Зважаючи на результат паралельного матчу другого туру в Києві, де "Шахтар" та "Інтер" голів не забивали, переможець матчу між німецькою та іспанською командою міг очолити таблицю, або як мінімум піднятися на друге місце.

"Реал" домінував у першому таймі, мадридці нанесли 11 ударів та володіли м'ячем 64% ігрового часу. У "Боруссії" - всього 1 удар в сторону воріт. Але саме єдиний удар німців став результативним: Маркус Тюрам скористався вільним простором у захисті "Реала" та відкрив рахунок у матчі.

У другому таймі той ж Тюрам подвоїв перевагу "Боруссії", вдало зігравши на добиванні - 2:0 на користь німців.

"Реал" продовжував нагнітати, але безрезультативно. На останніх хвилинах іспанці збилися на подачі в штрафну, і це принесло результат. Спершу на 87-їй хвилині Карім Бензема забив перший гол, а тоді на 90+3 хвилині Каземіро зрівняв рахунок у матчі - 2:2.

Обидва голи забиті у схожому стилі: подача з правого флангу на дальню штангу, там хтось з гравців "Реала" виграє повітряну боротьбу і скидає м'яч в центр під удар.

Часу на вирішальний гол в команд не було - 2:2. Для "Боруссії" це вже друга нічия з таким рахунком у Лізі чемпіонів (причому вдруге команда втрачає перевагу на останніх хвилинах), а "Реал" зміг врятуватися у матчі та набрав своє перше очко у розіграші.

Ліга чемпіонів. Група B. Другий тур

"Шахтар" (Україна) - "Інтер" (Італія) 0:0

"Боруссія" М (Німеччина) - "Реал" (Іспанія) 2:2

Голи: Тюрам, 33, 58 - Бензема, 87, Каземіро, 90+3

Турнірна таблиця групи B

1. "Шахтар" (Україна) - 4 очки, 3:2 (2 тури)
  2. "Боруссія" М (Німеччина) - 2, 4:4 (2)
  3. "Інтер" (Італія) - 2, 2:2 (2)
  4. "Реал" (Іспанія) - 1, 4:5 (2)

Коли наступні матчі

• Третій тур Ліги чемпіонів у групі B відбудеться в середу, 3 листопада. "Шахтар" зіграє вдома з "Боруссією" (початок о 19:55, інформація про квитки тут), "Реал" прийме "Інтер" (початок о 22:00).
  • З групи Ліги чемпіонів виходять дві найкращі команди.
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start