"Шахтар" - "Інтер": де дивитися матч Ліги чемпіонів (27 жовтня)

"Шахтар" - "Інтер": де дивитися матч Ліги чемпіонів (27 жовтня) Facebook FC Shakhtar Donetsk

Де та коли дивитися "Шахтар" - "Інтер" у другому турі Ліги чемпіонів.

Груповий етап Ліги чемпіонів 2020/21 проходить у максимально стиснуті терміни: між турами перерва лише тиждень. Здавалося б, лише шість днів тому "Шахтар" стартував у Лізі чемпіонів, а уже грає свій матч другого туру.

"Шахтар" проти "Інтера" - це перша домашня гра українського клубу в цьому єврокубковому сезоні. Чемпіони України приймуть віцечемпіонів Італії на НСК "Олімпійський".

Розповідаємо, де та коли дивитися матч "Шахтар" - "Інтер".

Коли початок "Шахтар" - "Інтер"

Матч "Шахтаря" проти "Інтера" розпочнеться у перший часовий слот Ліги чемпіонів - у вівторок, 27 жовтня, о 19:55. У цей проміжок відбудуться дві гри: крім поєдинку в Києві, "Локомотив" прийме "Баварію".

Загалом "Шахтар" усі свої домашні матчі проведе саме у першому часовому вікні.

Гра "Шахтар" - "Інтер" пройде з вболівальниками: допустима кількість, 15% від місткості стадіону (10 500 глядачів). Більшість квитків розкуплені, але їх все ще можна купити: "Шахтар" - "Інтер" де купити квитки.

"Шахтар" - "Інтер": де дивитися Лігу чемпіонів

Показувати "Шахтар" - "Інтер" пряма трансляція буде телеканал "Футбол 1". Початок ефіру - о 19:50, за п'ять хвилин до стартового свистка.

Та це не єдина можливість дивитися "Шахтар" - "Інтер" онлайн. Також гру транслюватимуть на сервісах oll.tv та sweet.tv: у пакетах з "Футбол 1".

Окрім того, доступний "Шахтар" - "Інтер" на MEGOGO та на сервісі "Воля". Ці два сервіси надають своїх коментаторів на матч. Тож пряма трансляція "Шахтар" - "Інтер" буде доступна п'ятьма різними способами.

Турнірна таблиця групи В Ліги чемпіонів

1. "Шахтар" (Україна) - 3 очки, 3:2 (1 матч)
  2. "Інтер" (Італія) - 1, 2:2 (1)
  3. "Боруссія" М (Німеччина) - 1, 2:2 (1)
  4. "Реал" (Іспанія) - 0, 2:3 (1)

"Шахтар" - "Інтер": історія очних зустрічей

Команди зустрічалися між собою тричі - у сезоні 2005/06 в Лізі чемпіонів, тоді "Інтер" переміг у Донецьку 2:0, а в Мілані команди внічию 1:1. А також в півфіналі Ліги Європи у серпні 2020 року - "Інтер" розгромно переміг "Шахтар" 5:0.

Головний тренер "Шахтаря" Луїш Каштру перед цим матчем у Лізі чемпіонів згадав недавню гру команд у Лізі Європи.

"Та ситуація довела мені те, що я вже знав: у футболі все відбувається дуже раптово. Я не говорю, що матч був у нас під контролем, але до перерви ми поступалися лише 0:1. На початку другої половини ми одразу мали відмінний шанс, коли можна було зрівняти рахунок, і ніхто не знає, як би гра пішла далі. На жаль, і це нам не вдалося. Коли «Інтер» забив другий м’яч, гра почала фактично йти з наших рук, і ми, звісно, розуміли, що домогтися гарного результату буде дуже й дуже складно".

"Шахтар" - "Інтер": склади команд

Хто точно пропустить матч у складі "Шахтаря": Ісмаїлі, Євген Коноплянка, Сергій Кривцов (у всіх травма). Не тренувалися перед матчем також Жуніор Мораєс та Фернандо.

До Києва у складі "Інтера" не прилетіли Алексіс Санчес, Стефано Сенсі, Мілан Шкриняр, Роберто Гальярдіні та Йонуц Раду.

Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start