"Прикарпаття" програло миколаївським футболістам

. Facebook/Pavlo Pyvovar

З рахунком 0:1 франківське "Прикарпаття" програло команді "Миколаїв". Гра відбулася 26-го жовтня у рамках 9 туру Першої ліги на стадіоні "Хімік" у Калуші, - повідомили на сайті команди.

З перших хвилин гри відчувалася перевага гостей. Тому не забарився й перший небезпечний момент: Роман Сердюк врятував після удару з близької дистанції від Яворського.

Ближче до перерви гра вирівнялася. "Прикарпаття" хоч і не створювало небезпечних моментів, але не дозволяло "Миколаєву" володіти ініціативою.

"Прикарпаття" програло миколаївським футболістам. Facebook/Pavlo Pyvovar

Другий тайм футболісти "Прикарпаття" розпочали активніше і навіть виконали штрафний із середньої дистанції.

Проте на 55-й хвилині гості забили гол та вийшли вперед.

Після цього миколаївці відчули себе вільніше і продовжили створювати небезпечні моменти. На 85-й хвилині був близький до забитого м’яча і Кушніренко, але після точного навісу з близької дистанції головою пробив вище.

Наприкінці з небезпечної позиції бив Борисевич, але він не влучив у площину, до того ж перебував в офсайді. Також Вацеба вже в компенсований час непогано бив у ствір з гострого кута – Лободров впорався.

У підсумку "Миколаїв" здобув мінімальну перемогу (п’яту в останніх шести очних іграх з іванофранківцями).

Команда Іллі Близнюка закріпилася у верхній частині турнірної таблиці і продовжує йти п’ятою, а підопічні Руслана Мостового не змогли поліпшити своє становище і в разі успішного виступу конкурентів можуть втратити кілька позицій.

Нагадаємо, 21-го жовтня ФК "Прикарпаття" здобуло важливу перемогу в принциповому матчі з "Нивою".