Новгород-Сіверська ТВК за пів дня опрацювала 15% протоколів

Новгород-Сіверська ТВК за пів дня опрацювала 15% протоколів

Новгород-Сіверська ТВК за пів дня опрацювала 15% протоколів Суспільне: Чернігів

Протоколи з 8 дільниць прийняла Новгород-Сіверська ТВК на 13 годину дня. Це 15%. Представники виборчих дільниць, які привезли протоколи, звинувачують ТВК у затягуванні процесу. Заступник начальника Новгород-Сіверської виборчої комісії Сергій Йожиков каже, у протоколах багато помилок, тому їх не приймають та повертають виправляти.

Заступник голови виборчої комісії з Фаївки Микола Макотра виходить з ТВК з запакованим мішком, в ньому бюлетені з його виборчої дільниці. Носить їх з собою, бо ТВК не приймає протоколи. Каже двічі вже приїздив, тепер чекатиме черги втретє.

«Перший раз нулі були не проставлені, почали проставляти нулі, паста не того кольору – все, йдіть, переробляйте протоколи… Їздили по протоколи , тому що печатка і секретар у селі», - розповідає чоловік.
Новгород-Сіверська ТВК опрацювала 15% протоколівСуспільне: Чернігів

Новгород-Сіверська ТВК опрацювала 15% протоколів

Назад доопрацьовувати та виправляти протоколи Новгород-Сіверська ТВК на 13 годину відправила до півтора десятка голів виборчих комісій.

Голова виборчої дільниці №519 Катерина Кашуба 54-та за чергою.

«Сказали, може завтра вас приймемо, бо черга така. Добу не спали. Питаємо, скільки нам стояти. Кажуть – до завтра. То ми ж стояти не будемо.»

Новгород-Сіверська ТВК опрацювала 15% протоколівСуспільне: Чернігів

Новгород-Сіверська ТВК опрацювала 15% протоколів

«Я вже п’ять разів була головою комісії, але такого не знаю. Такого безладу ще ніде не було. Нам не дали ані посібників, ні законів ніяких. Онлайн розповіли. Але не кожен може це зрозуміти, членів комісії не кожен може навчити», - обурюється голова виборчої дільниці № 542 Наталія Гоман.

Не зважаючи на карантин, черга не лише під міською радою – зараз тут розташовується територіальна виборча дільниця. Черга також у коридорі. Голови ТВК на момент зйомки не було. Заступник Сергій Йожиков сказав, що на 13 годину опрацьовано 15% протоколів - це 8 дільниць.

Читайте також:

"Хто перемагає на виборах мера у Ніжині, Прилуках та Новгороді-Сіверському"

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди