Неймовірний ривок на 10 місць за одне коло від Кімі Райконнена. Відео усіх обгонів formula1.com

Кімі піднявся з 16 на 6 місце за одне коло.

Фінський гонщик Формули-1 Кімі Райкконен зробив майже нереальне на першому колі Гран-прі Португалії. За стартове коло пілот "Альфа Ромео" піднявся з 16-го на шосте місце.

Як це сталося

Кімі Райкконен, на прізвисько "Iceman", під час першого етапу Гран-прі Португалії за одне коло зміг вийти вперед на 10 місць - він стартував шістнадцятим, а закінчив перше коло шостим. Йому посприяло м'яка гума на боліді, яка отримала перевагу над іншими у погодних умовах Португалі.

Ось відео цього кола з усіма обгонами Кімі Райконнена

Як закінчилася гонка для Райконнена

Втримати своє шосте місце фінський гонщик не зміг: він фінішував одинадцятим. Пілот "Альфа Ромео" сказав, що причиною вильоту з першої десятки на фініші стали труднощі на піт-стопі.

"Перше та друге коло йшло добре. Але після того у нас були певні проблеми на піт-стопі, і, в підсумку, я поступився десятим місцем ФеттелюСебастьян Феттель - гонщик "Феррарі"".

Кімі Райкконен назвав підсумки етапу Гран-прі Португалії "ганьбою".

"Ми не отримали абсолютно нічого з цієї гонки. Тому це - ганьба. Нам треба додати більше швидкості, тоді все стане трохи простіше", - резюмував гонщик.

Загалом у сезоні Формули-1 Кімі Райконнен набрав 2 очки, він перебуває на 17-му місці у загальному заліку.

• Льюїс Гамільтон переміг у Гран-прі Португалії. Ця перемога стала 92-ю для британського гонщика - він встановив абсолютний рекорд Формули-1 за кількістю перемог, обігнавши Міхаеля Шумахера, в якого 91 перемога.
  • Наступний етап Формули-1 пройде в італійській Імолі, він відбудеться у дводенному форматі 31-го жовтня та 1-го листопада (субота-неділя). Імола прийматиме гонку Формули-1 вперше з 2006-го року.
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start