У Херсоні дільничні комісії отримують бюлетені для голосування - як все відбувається

У Херсоні дільничні комісії отримують бюлетені для голосування - як все відбувається

У Херсоні дільничні комісії отримують бюлетені для голосування - як все відбувається Суспільне Херсон

23 жовтня представники дільничних виборчих комісій у Херсоні отримують бюлетені для голосування. Триватиме видача до 21 години. Члени комісії мають перелічити та проштампувати бюлетені, після чого скласти їх до сейфу. Як отримували документи, знає Суспільне.

О 9 годині ранку біля типографії вишикувалися у чергу представники дільничних виборчих комісій. З кожної по три людини у супроводі поліціянта.

"Одночасно видаються всі 5 видів бюлетенів. Це доречно, бо транспортувати їх необхідно одноразово з представником поліції. Вони в нас були на складі на відповідальному зберіганні, тому три ТВК і вирішили, що ми звідси і будемо видавати своїм дільничним виборчим комісіям", - говорить голова Корабельної районної територіальної виборчої комісії Інна Князь.

У Херсоні дільничні комісії отримують бюлетені для голосування - як все відбуваєтьсяСуспільне Херсон

Усі бюлетені розділені та запаковані за кількістю виборців на кожній дільниці. Замовлення на типографії було за даними реєстру виборців, щоб не було зайвих бюлетенів. Після того, як представники виборчих комісій отримають папери, їх відвозять на дільниці.

У Херсоні дільничні комісії отримують бюлетені для голосування - як все відбуваєтьсяСуспільне Херсон

У Комишанах, що належать до Корабельної районної у місті ради, 6 виборчих дільниць. Дві з них – у місцевій школі. Після того, як отримали бюлетені, члени комісії мають їх перелічити, поставити печатку та закрити у сейфі, розказує голова виборчої комісії Лариса Борисова.

"На нашій дільниці 1613 виборців. Сьогодні ми отримали 8088 бюлетенів для цієї дільниці. Зараз ми проводимо перерахунок на 5 бюлетенів, перелічуємо, зачиняємо у сейфі і здаємо під охорону поліції до неділі 25 жовтня, коли почнуться вибори".

У Херсоні дільничні комісії отримують бюлетені для голосування - як все відбуваєтьсяСуспільне Херсон

Голосуватимуть на цих виборах херсонці за міського голову, депутатів обласної, міської та районних рад.

Аліна Олефір, Ігор Педченко.

Що відомо

  • У Херсонській області створено та працює 58 територіальних виборчих комісій. Згідно з постановою ЦВК №117 у області також створено 765 виборчих дільниць: 740 звичайних та 25 спеціальних, зокрема 4 - в установах виконання покарань.
  • 25 жовтня, у день виборів, виборець отримає 5 бюлетенів: з виборів до обласної ради, Херсонської міської ради, депутатів районних у місті Херсоні рад, з виборів депутатів Херсонської районної ради і Херсонського міського голови. Бюлетень цього разу буде дещо інщим. Ліворуч, у ньому буде перелік партій, посередині – два квадратики для позначок, а праворуч – пронумерований перелік кандидатів від цієї партії.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди