Із 26 жовтня в Миколаєві будуть введені епідемічні обмеження "червоної зони"

Із 26 жовтня в Миколаєві будуть введені епідемічні обмеження "червоної зони"

Із 26 жовтня в Миколаєві будуть введені епідемічні обмеження "червоної зони" Суспільне Миколаїв

Миколаїв із 26 жовтня переходить до червоної епідеміологічної зони. Таке рішення прийняли сьогодні 23 жовтня на засіданні Державної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій України. Про це повідомляє відділ інформаційного забезпечення департаменту міського голови.

Згідно з рішенням комісії з 00 годин 00 хвилин 26 жовтня (понеділок) 2020 року починає діяти нове епідемічне зонування. Миколаїв потрапив до "червоної" зони відповідно до тих показників захворюваності на COVID-19, які були зафіксовані в місті протягом останнього часу.

Карантинний поділ діятиме 14 діб.

Із 26 жовтня в Миколаєві будуть введені епідемічні обмеження "червоної зони"

"Усі обмеження червоної зони накладаються на місто Миколаїв. Єдине, що вдалося пом’якшити, це пересування у громадському транспорті та робота ТРЦ не лише великих, а й невеликих. Без скупчення людей", ‒ каже Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич.

Із 26 жовтня в Миколаєві будуть введені обмеження (додатково до тих, що встановлені "помаранчевим" рівнем):

 • відвідування закладів освіти здобувачами освіти, крім учнів (вихованців) спеціальних шкіл, навчально-реабілітаційних центрів за умови дотримання в них відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов’язкового щоденного контролю стану здоров’я учнів (вихованців);

"До закладів освіти в нас відносяться дошкільні, середні, позашкільні підпорядковані Миколаївській міській раді. Із Понеділка вони не працюють, при цьому в нас школи на канікулах з 26-го по 30-те включно", ‒ говорить начальниця управління освіти Миколаївської міської ради Ганна Личко.

Із 26 жовтня в Миколаєві будуть введені епідемічні обмеження "червоної зони"Суспільне Харків
 • приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері культури, крім відвідувачів "автоконцертів";
 • приймання відвідувачів у кінотеатрах (крім "автокінотеатрів");
 • приймання відвідувачів суб’єктів господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе, тощо);
 • приймання відвідувачів у торговельно-розважальних центрах;
 • приймання відвідувачів в інших закладах розважальної діяльності.
Із 26 жовтня в Миколаєві будуть введені епідемічні обмеження "червоної зони"Суспільне Миколаїв

Приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення, крім:

 • торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами та агрохімікатами, насінням і садивним матеріалом;
 • провадження банківської та страхової діяльності, а також медичної практики, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів, діяльності з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, технічного обслуговування реєстраторів розрахункових операцій, діяльності по ремонту комп’ютерів, побутових виробів і предметів особистого вжитку, об’єктів поштового зв’язку;
 • торговельної діяльності та діяльності з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень.

Відвідування отримувачами соціальних або реабілітаційних послуг установ і закладів, що надають соціальні або реабілітаційні послуги сім’ям і особам, що перебувають у складних життєвих обставинах (тимчасове, денне перебування), крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстрено (кризово), центрів обліку бездомних осіб, мобільних бригад соціально-психологічної допомоги, соціального патрулювання.

Із 26 жовтня в Миколаєві будуть введені епідемічні обмеження "червоної зони"Associated Press

Громадський транспорт продовжує працювати за наступних умов:

 • заповнюваність тільки по кількості місць для сидіння;
 • санітарної обробки транспортних засобів;
 • жорсткою залишається вимога використовувати засоби індивідуального захисту як для водіїв, так і для пасажирів.

Щодо перевезення пільгових категорій населення всіма  видами громадського транспорту продовжує діяти рішення виконкому ММР від 31.08.2020 р. №757.

Читайте також: Миколаїв переходить до “помаранчевої зони”

Постановою КМУ визначено, що переглянути рішення щодо перебування населеного пункту в відповідній зоні можна тільки через два тижні.

Відтак щодо подальшого перебування Миколаєва у "червоній зоні" стане відомо не раніше 6 листопада.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди