"Зоря" розгромлена "Лестером" в першому турі Ліги Європи

"Зоря" розгромлена "Лестером" в першому турі Ліги Європи АР

"Лестер" тричі забив у ворота української команди.

"Зоря" останньою з українських команд розпочинала єврокубковий сезон: бронзові призери минулого розіграшу чемпіонату України напряму кваліфікувалися в групу Ліги Європи, оминувши кваліфікації.

У першому матчі на "Зорю" чекав виїзд у Лестер до однойменної англійської команди. І хоча для "Лестера" ця гра була дебютною в історії у Лізі Європи, саме британці були фаворитами матчу.

Результат "Лестер" - "Зоря" було визначено уже в першому таймі. Спершу Джеймс Меддісон забив гол після хаотичних дій у штрафній "Зорі", а перед самою перервою Харві Барнс скористався помилкою захисту українців, вийшов віч-на-віч з воротарем та подвоїв перевагу господарів.

Попри цей рахунок, саме "Зоря" створила першу нагоду в матчі: Владислав Кабаєв замикав на дальній штанзі простріл з флангу, але воротар англійців Каспер Шмайхель зміг витягнути удар впритул.

У другому таймі "Лестер" забив третій гол - Келечі Іхеаначо перехопив пас захисника українців та моментально пробив у ворота, 3:0. Більше голів у матчі не було.

"Лестер" навіть без найкращого бомбардира, Джеймі Варді, забив три голи "Зорі" та впевнено переміг український клуб.

У паралельному матчі "Брага" в Португалії теж з рахунком 3:0 розгромила грецький "АЕК", у складі якого грають українці Євген Шахов та Дмитро Чигринський.

"Лестер" - "Зоря" 3:0

Голи: Медісон, 29, Барнс, 45, Іхеаначо, 67

"Брага" - "АЕК" 3:0

Голи: Галену, 44, Паулінью, 78, Орта, 88