ВАКС переніс обрання запобіжного заходу міністру Сольському

ВАКС переніс обрання запобіжного заходу міністру Сольському

Микола Сольський
Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський. Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський, фото: УНІАН

Вищий антикорупційний суд оголосив перерву переніс на 25 квітня обрання запобіжного заходу міністру аграрної політики та продовольства Миколі Сольському, якого підозрюють у заволодінні землею.

Про це стало відомо під час трансляції із зали суду.

Причина перенесення – засідання парламентської фракції "Слуга народу". Про перерву просили адвокати Сольського. Він надав підтвердження того, що засідання фракції дійсно є.

"З огляду на воєнний стан та необхідність вирішення певних питань в Україні, суд вважає за необхідне оголосити перерву до завтра, до 10:35", — сказав суддя.

Під час засідання сторона обвинувачення клопотала про запобіжний захід для Сольського у вигляді утримання під вартою з можливістю внесення застави у розмірі 200 млн гривень.

Міністра підозрюють у заволодінні державною землею на 291 мільйон гривень та спробі збагатитися на ще одній ділянці на 190 мільйонів гривень. Сам Сольський каже, що справа з 2017 року і стосується суперечки між держпідприємствами та ветеранами АТО за землі, які були надані останнім у володіння відповідно до закону.

Під час засідання суду прокурорка у справі заявила, що ідея щодо заволодіння державною землею виникла саме у Сольського і він керував діями співучасників.

Раніше НАБУ опублікувало інформацію про підозру топчиновнику, який організував "злочинну групу", до якої входили службовці Держгеокадастру.

На початок