Світоліна вилетіла в першому матчі в Остраві. Українка була №1 посіву

Світоліна вилетіла в першому матчі в Остраві. Українка була №1 посіву AP Images

Еліна нічого не змогла зробити проти атакувального стилю Марії Саккарі.

Еліна Світоліна приїхала на турнір серії WTA Premier в чеську Остраву в ролі однієї з головних фавориток: в українки перший номер посіву та сітка без особливо гучних імен. Завдяки високому номеру посіву Світоліна автоматично потрапила в другий раунд, пропустивши перший.

Її суперницею стала Марія Саккарі з Греції - у 2019 році тенісистки обмінялися перемогами, це були їх єдині дві зустрічі в кар'єрі.

Матч в Остраві розпочався для Еліни Світоліної з двох підряд програних подач - 3:0 на користь Саккарі. Еліна швидко зробила один зворотній брейк, але не більше. За рахунку 5:3 на користь Марії, Світоліна програла ще одну свою подачу, а разом з нею і сет.

На старті другої партії українка зробила брейк, повела 2:1, але Саккарі одразу взяла подачу суперниці після затяжного гейму. Вирішальний момент матчу - подача Світоліної за рахунку 4:3 на користь Саккарі, яку Еліна програла. У наступному геймі представниця Греції подача на матч - 6:3, 6:3.

Еліна Світоліна вилетіла в першому ж матчі на турнірі в Остраві, в 1/4 фіналу пройшла Марія Саккарі.

Ключовий момент матчу Світоліна - Саккарі

• Саккарі оформила 32 віннери, тоді як в Еліни - лише 4. Марія грала агресивно і точно, так само як Надія Подороська у чвертьфіналі Ролан Гаррос, який теж закінчився поразкою Світоліної в двох сетах.

Світоліна - Саккарі: огляд матчу відео

WTA Premier. Острава. Другий раунд

Еліна Світоліна (Україна, 1) - Марія Саккарі (Греція) 0:2 (3:6, 3:6)

Що це означає

• На турнірі в Остраві не залишилося українок. Даяна Ястремська вилетіла в першому раунді. Відтак, обидва українки програли у своїх перших матчах.
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start