У Чернігові змінили правила щоденного прийому дітей до дитячих садків

У Чернігові змінили правила щоденного прийому дітей до дитячих садків

У Чернігові змінили правила щоденного прийому дітей до дитячих садків
ФОТО: Рубрика

У Чернігові батьки дошкільнят тепер повинні будуть щоранку міряти температуру дитині і надсилати результати вихователю. Про це сказав начальник управління освіти міськради Василь Білогура.

До дитсадка дітей з ознаками респіраторних захворювань не пускатимуть.

Також, з його слів, прийом та повернення дітей у дитячих садках Чернігова відтепер здійснюватиметься в роздягальнях груп у супроводі одного з батьків. При цьому батьки обов'язково мають бути в масках та дотримуватися гігієнічних правил.

«У закладі температурний скринінг вихованців здійснюватиметься, як і раніше, кожні чотири години», - сказав Білогура.

Нагадаємо, з понеділка, 19 жовтня, Чернігів опинився в «червоній» зоні карантину. Але, попри це у місті, за розпорядженням міського голови Владислава Атрошенка, громадський транспорт не зупинятимуть, дошкільні заклади працюватимуть. Роботу закладів громадського харчування обмежать у вечірній час. Також обмежать роботу розважальних зон у ТРЦ. Самі ж торгово-розважальні центри не закриватимуть. Парки та сквери працюватимуть.

Як це нововведення коментує заступниця начальника управління освіти чернігівської міськради Олена Горна та батьки дошкільнят - дивіться у відеоматеріалі.

Читайте також:

"У Чернігові заповнено 80 відсотків ліжкомісць для лікування хворих на коронавірус"

Вибір редакції

На початок