Форвард збірної України з баскетболу В'ячеслав Бобров перейшов до "Дніпра"

Форвард збірної України з баскетболу В'ячеслав Бобров перейшов до "Дніпра"

Форвард збірної України з баскетболу В'ячеслав Бобров перейшов до "Дніпра" Олександр Осіпов

Останнім клубом Боброва була іспанська "Фуенлабрада".

Баскетбольний клуб "Дніпро" підтвердив підписання контракту з форвардом збірної України В'ячеславом Бобровим, котрий раніше розірвав контракт угоду з "Фуенлабрадою".

Форварда вже заявили на матчі Суперліги, тому він зможе допомогти своїй новій команді у протистояннях із "Тернополем" та "Київ-Баскетом".

У "Дніпрі" Бобров виступатиме під 13-м номером.

Раніше "Дніпро" оголосив про підписання контракту з капітаном збірної України В'ячеславом Кравцовим. Український 33-річний центровий став першим новачком дніпрян під час літнього міжсезоння.

Читайте також: Капітан збірної України перейшов у "Дніпро"

Цей трансфер став третім із Іспанії до України в це трансферне вікно. Минулі два переходи пов'язані з Андрієм Грицаком із "Уески" до "Запоріжжя" та Євгеном Сахнюком із "Зорнотци" в "Київ-Баскет".

Тепер в Іспанії залишилося грати два українці. Володимир Герун грає в "Унікасі", а Артем Пустовий виступає за "Барселону".

Що відомо

  • В'ячеслав Бобров виступав за маріупольський "Азовмаш" із 2009-го до 2011-го року. Наступні чотири роки провів у БК "Київ". Потім грав за румунський "Пітешт", французький "Кімпер", литовський "Пено Жвайгждес" та іспанську "Гіпускоа".
  • У минулому сезоні за "Фуенлабраду" Бобров зіграв 21 матч. Набирав у середньому за гру 7,4 очок і 3,2 підбирання. У п'яти матчах нинішнього сезону його показники становили 4,8 очок і два підбирання.
Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТеніс