Волинський боксер отримав "срібло" на Чемпіонаті України

Волинський боксер отримав "срібло" на Чемпіонаті України Волинська ОДА

Спортсмен із Волині Владислав Дудар здобув друге місце на чемпіонаті України з боксу серед юніорів 2004-2005 року народження. Про це повідомляє управління у справах молоді та спорту Волинської ОДА.

Спортивний захід тримав упродовж 12-18 жовтня в Запоріжжі. Волинський боксер переміг у трьох поєдинках. У фіналі хлопець боровся із представником Херсонської області, де перемогу здобув херсонський боксер.

Волинський боксер отримав "срібло" на Чемпіонаті УкраїниВолинська ОДА

Від організаторів змагань спортсмен отримав звання в номінації кращого боксера «За волю до перемоги».

Довідково: Владислав Дудар є вихованцем ковельської школи боксу БК «Панчер» та учнем Школи вищої спортивної майстерності.