Волинські дзюдоїсти - призери чемпіонату України

Волинські дзюдоїсти - призери чемпіонату України Управління у справах сім'ї та молоді ОДА

Збірна команда Волинської області посіла 5 місце серед 19 команд на чемпіонаті України з дзюдо серед чоловіків та жінок. Хороші результати спортсмени здобули в індивідуальних змаганнях, - повідомляють в управлінні молоді та спорту облдержадміністрації.

Чемпіонат України з дзюдо серед чоловіків та жінок відбувся 13-15 жовтня у Запоріжжі. У чемпіонаті взяли участь команди з 19 областей України, волинська збірна дзюдоїстів у загальному заліку посіла 5 місце.

Серед жінок у ваговій категорії 78 кг чемпіонкою стала Анатасасія Турчин – вихованиця Волинської обласної школи вищої спортивної майстерності. Тренують спортсменку директор Федерації дзюдо Волині - Віталій Терешкевич та Олександр Сікорський. П’яте місце у цій категорії посіла Наталія Холод, вихованка ВОШВСМ. Її тренер - Олександр Сікорський.

Волинські дзюдоїсти - призери чемпіонату УкраїниСуспільне Волинь

Також, волинські спортсмени вибороли 3 бронзові медалі. Серед них двоє вихованців Олександра Сікорського. Зокрема, серед чоловіків Вадим Чернов у ваговій категорії 66 кг. Серед жінок у ваговій категорії 48 кг Катерина Пилинюк. Ще одну бронзову медаль до своєї індивідуальної скарбнички перемог здобула - Аліна Пащук. Тренує дівчину – голова осередку самбо на Волині - Анатолій Бондарєв.

П’ятими стали Алла Онищук у ваговій категорії 63 кг та Дарина Ляшук у ваговій категорії 57 кг.

Нагадаємо, у лютому у Луцьку відбулися змагання з дзюдо серед нацгвардійців. До обласного центру з'їхалося десять команд. Свою силу у поєдинках продемонстрували більше 70-ти спортсменів.