Естонський університет природничих наук пропонує українським студентам магістерські програми

Естонський університет природничих наук пропонує українським студентам магістерські програми

Естонія, Україна
Прапор Естонії. Getty Images

Естонський університет природничих наук, який розташований у Тарту, пропонує студентам з України певну кількість стипендій на своїх англомовних програмах, які покривають плату за навчання та дають безплатне місце у гуртожитку.

Про це повідомляє ERR.

Спецумови для студентів з України пропонуються за чотирма англомовними навчальними програмами, три з яких є магістерськими (ландшафтна архітектура, лісове господарство та управління природокористуванням в умовах зміни клімату), а одну (ветеринарія) можна отримати з дипломом про закінчення середньої школи.

Зазначається, що для студентів з українським громадянством передбачено по два навчальні місця на таких умовах за кожною із чотирьох англомовних програм. У разі ветеринарії додатковою умовою є попереднє навчання за цією спеціальністю, яке було перервано через війну в Україні, а стипендія стане доступною з моменту зарахування на другий курс.

Заявки на вступ до магістерських програм студенти з України можуть подати до 10 квітня, на ветеринарію – до 31 травня.

Естонський університет природничих наук (Eesti Maaülikool, EMÜ), розташований у Тарту, є колишнім Естонським сільськогосподарським університетом, який був заснований у 1951 році та перейменований і реконструйований у 2005-му. Пріоритетами Естонського університету природничих наук в академічних та дослідницьких практиках є сталий розвиток природокористування, необхідний для створення людини, а також охорони довкілля і природної спадщини. Тут проводяться дослідження у сферах сільського господарства, лісівництва, тваринництва, ветеринарної справи, економіки, технології харчового виробництва та екологічно сприятливих технологій.

На початок