На Франківщині з COVID-19 помер 8-річний хлопчик

На Франківщині з COVID-19 помер 8-річний хлопчик

На Франківщині з COVID-19 помер 8-річний хлопчик
Главком

На Прикарпатті з підтвердженим діагнозом COVID-19 помер 8-річний хлопчик. Про це на брифінгу у голови облдержадміністрації повідомив головний санітарний лікар області Руслан Савчук.

Дитина померла у лікарні.

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов на брифінгу 19-го жовтня розповів, що 16-го хлопчику зробили ПЛР-тест, який підвертдив COVID-19. Проте, вже 17-го жовтня дитина померла у лікарні.

"У нас є летальний випадок дитини. Це 8-річний хлопчик з Івано-Франківська. В лікарню поступив у край важкому стані в четвер. Дитину госпіталізували одразу в реанімацію з пневмонією та ускладненнями. Був підключений до апарату ШВЛ. Лікарі боролися за його стан", - каже Степанов.

Міський голова Руслан Марцінків спростував інформацію про те, що дитина з Івано-Франківська. За його словами, хлопчик помер у лікарні в Коломиї. Він був вихованцем Печеніжинської школи-інтернату.

Всього в області з початку пандемії обстежили 850 дітей. За минулу добу коронавірусну інфекцію виявили у сімох неповнолітніх. Всі діти – шкільного віку.

Зараз на Прикарпатті хворіє 81 дитина, повідомили в облдержадміністрації. Найбільше дітей, які захворіли на коронавірусну інфекцію по Івано-Франківській ОТГ – 39. 17 школярів захворіли у Косівському районі. Крім того, на COVID-19 захворіли 165 працівників освіти. Найбільше хворих вчителів в Івано-Франківську, Косівському та Снятинському районах.

На самоізоляції зараз перебувають 3 999 учнів та 410 вчителів. 19 шкіл області вчаться дистанційно.

До слова, за останню добу з COVID-19 на Прикарпатті померло четверо людей.

На початок