Подільське дербі: "Поділля" Хмельницький на виїзді обіграло команду "Нива" з Вінниці Фото: ФК "Нива" Вінниця

Хмельницький футбольний клуб "Поділля", у подільському дербі, на виїзді обіграв команду з Вінниці "Нива".

Зі старту дербі, хмельницька команда взяла гру під свій контроль, зразу ж підтвердивши наміри вивезти з Вінниці три очки. Хмельничани намагалися грати широко, виманюючи суперника й створюючи вільні зони.

Гра хоча й проходила за переваги гостей, але якогось загострення біля воріт не виникало. Допоки на 34 хвилині, після затяжної атаки м’яч опинився у Салбака, і вже коли здалось що момент для удару втрачено, Фаді знаходився спиною до воріт – зумів фантастичним ударом через себе відправити круглого в ворота. Рахунок став 0:1 на користь хмельничан.

Але перевагу "Поділля" тримало не довго, вже на 39 хвилині, Вінниччини повели результативну атаку - обігравши гравця "Поділля", футболіст "Ниви" навісив у воротарський майданчик, де Денис Громов зумів пробити повз голкіпера подолян. Рахунок 1:1.

Уже в другому таймі на 51 хвилині, у простій ситуації помилився кіпер вінничан. Віддававши передачу поперек полю захиснику, м'яч перехопив гравець "Поділля" - Фаді Салбак, який скористався помилкою голкіпера, забив м'яч у пусті ворота. Рахунок 1:2 на користь хмельничан.

Після другого пропущеного голу вінничани почали грати активніше, і створювали багато атак біля воріт "Поділля". При чому, на 62 хвилині гравець хмельницької команди Задерецький отримавши друге попередження, покинув поле. Але Вінницька "Нива" не змогла скористатися кількісною перевагою, бо уже через п'ять хвилин, за зрив атаки, арбітр показав другу жовту картку отримав гравець "Ниви" Попов.

Ні господарі поля, ні гості до кінця матчу так і не змогли реалізувати свої атаки.

У результаті чого у так званому подільському дербі перемогу отримала хмельницька команда.