У Молдові стартують міжнародні військові навчання "JCET 2024"

У Молдові стартують міжнародні військові навчання "JCET 2024"

У Молдові 1 квітня стартують міжнародні військові навчання "JCET 2024"
У Молдові на полігонах Національної армії 1 квітня стартують міжнародні навчання "JCET 2024" (Joint Combined Exchange Training). Телеграм Національного військового каналу

У Молдові на полігонах Національної армії 1 квітня стартують міжнародні навчання "JCET 2024" (Joint Combined Exchange Training). Молдовські військові тренуватимуться разом із колегами з Румунії та США.

Про це повідомляє Національний військовий канал.

У зв'язку з цим Міноборони попередило громадян, що найближчими днями дорогами країни пересуватиметься військова техніка, задіяна у цих навчаннях.

Згідно з планом підготовки Національної армії Молдови, навчання триватимуть до 19 квітня. Тренування відбуватимуться у навчальних центрах та на полігонах армії Молдови. Військові стрибатимуть з парашутом, братимуть участь у польових навчаннях та у навчальних стрільбах у денний та нічний час.

У Міноборони зазначили, що цього року в навчаннях також візьмуть участь співробітники Служби державного захисту та безпеки та загін спеціального призначення Pantera.

“Метою навчань є спільна підготовка та обмін досвідом між молдовськими, румунськими та американськими спецназівцями, а також підвищення рівня оперативної сумісності між контингентами, що беруть участь”, — йдеться у повідомленні.

Раніше речник Державного департаменту Метью Міллер заявив, що США уважно стежать за ситуацією у Придністров'ї після того, як невизнаний регіон звернувся до Росії "з проханням про захист".

На початок