Яна Беломоіна - бронзова призерка чемпіонату Європи-2020

Яна Беломоіна - бронзова призерка чемпіонату Європи-2020 UEC_Cycling

Третя медаль на Євро в кар'єрі 27-річної українки.

Сезон у велосипедному крос-кантрі тривав усього тижні, за цей час атлети провели чотири старти: два етапи Кубка світу, чемпіонат світу, а останнім у змагальній програмі був чемпіонат Європи.

На старт Євро вийшли усі найсильніші, а Україну представляли дві велосипедистки: Яна Беломоіна та Ірина Слободян. Волинянка Беломоіна стартувала на чемпіонаті Європи у статусі чинної віце-чемпіонки.

З першого кола у відрив змогла виїхати француженка Полін Ферран Прево - чинна чемпіонка світу. Першу групу переслідувачок сформували нідерландка Анне Терпстра, британка Еві Річардс та швейцарка Шіна Фрей.

На другому колі Терсстра змогла втекти від британки зі швейцаркою, а уже на третьому колі мінігрупу Річардс та Фрей наздогнала українка Яна Беломоіна.

На останніх двох колах саме Яна задавала темп у цій групі. Спершу темп українки не витримала Фрей, а на останньому колі Беломоіна відчепила останню суперницю в боротьбі за бронзу, Еві Річардс.

Фінішну лінію Яна Беломоіна перетинала з українським прапором у руках - вона стала бронзовою призеркою Євро-2020. Ферран Прево - чемпіонка, а Терпстра виграла "срібло".