Укрзалізниця пояснила, чому не може вровадити жіночі, чоловічі та сімейні купе

Укрзалізниця пояснила, чому не може вровадити жіночі, чоловічі та сімейні купе

Укрзалізниця пояснила, чому не може вровадити жіночі, чоловічі та сімейні купе
. УНІАН

АТ "Українська залізниця" пояснило, що не може запровадити жіночі, чоловічі та сімейні купе у своїх вагонах через брак ресурсу, юридичні причини і складність ідентифікації за гендерною ознакою окремих імен і прізвищ.

"Дійсно, в Україні раніше було розділення на чоловічі/жіночі купе. Проте на сьогодні "Укрзалізниця" не може забезпечити таке розділення, зважаючи низку причин", — йдеться в повідомленні відомства у Facebook.

Згідно з ним, нині у компанії відсутній достатній ресурс парку пасажирських вагонів для облаштування окремих купе. Тобто може виникнути ситуація з недостатньою заселеністю вагонів, що призведе до незадоволення потреб населення у наявності вільних місць у поїздах.

Також у компанії зазначають, що не можуть відмовити пасажиру в купівлі квитка з правової точки зору. Крім того, онлайн "Укрзалізниця" не може гарантувати, що в купе поїзда буде чоловік або жінка, оскільки існують імена та прізвища, які складно ідентифікувати за статевою ознакою: це можуть бути іноземні, подвійні імена тощо.

Читайте також: "У поїзді "Маріуполь-Київ" чоловік побив та намагався зґвалтувати незнайому жінку"

Що відомо

  • "Укрзалізниця" 15 жовтня запустила рубрику "Жаргон Укрзалізниці", де розповідає про цікаві слова, якими користуються працівники галузі, і почала з "рогатого".
  • "Укрзалізниця" розробила програму підвищення безпеки перевезень у пасажирських поїздах. Акцент зробили на 5 найважливіших напрямках.
  • Укрзалізниця відновила продаж квитків на поїзди із міст, які вже не в "червоній" зоні.
  • У поїздах "Укрзалізниці" починає працювати воєнізованана охорона УЗ.
  • "Укрзалізниця" повернула харчування у пасажирських поїздах, яке було призупинено у рамках обмежувальних заходів задля стримання поширення епідемії COVID-19 на території України.
На початок