Сплатити у кілька кліків: у додаток "Дія" внесли штрафи за порушення ПДР

Сплатити у кілька кліків: у додаток "Дія" внесли штрафи за порушення ПДР

Сплатити у кілька кліків: у додаток "Дія" внесли штрафи за порушення ПДР
. УНІАН

Українські водії відтепер можуть дізнатися інформацію щодо наявності штрафів за порушення ПДР чи боргів за виконавчими провадженнями на порталі "Дія" й оплатити їх.

Як повідомляє Міністерство юстиції, оплата штрафів або боргів відбувається у кілька натискань.

"Для цього треба спершу авторизуватися в особистому кабінеті у застосунку "Дія" знайти інформацію щодо наявних боргів чи штрафів у розділі "Послуги" сплатити їх. При цьому квитанція про сплату зберігається у додатку, її можна завантажити або надіслати на електронну пошту. Після оплати можна відстежити зміну статусу штрафу чи боргу за виконавчим провадженням", - йдеться у повідомленні.

Читайте також: Укрпошта почала приймати цифрові документи з "Дії"

У Мін'юсті додали, що цифровізація виконавчих проваджень та штрафів за порушення ПДР надає громадянину можливість пересвідчитися у відсутності чи наявності у неї заборгованості, отримати інформацію щодо виконавчого провадження (зокрема щодо природи наявної заборгованості та щодо основних процесуальних дій) і сплатити суму штрафу чи заборгованості в рамках відповідного виконавчого провадження онлайн.

Що відомо

  • Уряд на засіданні 23 вересня схвалив постанову про запровадження цифрового свідоцтва про народження дітей віком до 14 років.
  • Кабінет міністрів змінив постанову про е-паспорт громадянина України та розширив перелік операцій, які можна буде зробити за допомогою додатку "Дія".
  • Уряд ухвалив проєкт закону, який дасть українцям можливість подорожувати літаками в межах України за внутрішнім е-паспортом або е-паспортом для виїзду за кордон.
  • З лютого 2020 року в Україні з'явилося цифрове водійське посвідчення у додатку "Дія"
На початок