Король Британії провів зустріч у Букінгемському палаці після фейкових повідомлень про смерть

Король Британії провів зустріч у Букінгемському палаці після фейкових повідомлень про смерть

Король Великої Британії Чарльз III
Король Великої Британії Чарльз III під час аудієнції з ветеранами Корейської війни у Букінгемському палаці в Лондоні, 19 березня 2024 року. AP

Король Великої Британії Чарльз III 19 березня провів зустріч з ветеранами Корейської війни у Букінгемському палаці, щоб відзначити 70-річчя підписання перемир'я.

Про це повідомили на сторінці Королівської сім'ї у соцмережі X.

Пізніше принцеса і герцогиня Единбурзькі влаштують прийом у палаці від імені Його Величності, аби відзначити річницю "забутої війни".

Як вказується, у бойових діях брали участь 60 000 військовослужбовців з усієї Британії та держав Співдружності, 1 100 з них загинули.

The Independent пише, що на прийом запрошено близько 200 ветеранів.

Корейська війна завершилась підписанням перемир'я 27 липня 1953 року. Британські війська та війська Співдружності були розгорнуті після заклику ООН підтримати Південну Корею через вторгнення її північного сусіда.

Що цьому передувало

У мережі 18 березня з'явилися чутки про те, що Чарльз III помер у віці 75 років. Згодом цю інформацію спростували в посольстві Британії.

Раніше у Букінгемському палаці розповіли, що у британського монарха діагностували рак, але король вже почав "регулярне лікування".

На початок