"Вимушені заходи": Білорусь запровадила економічні санкції проти Литви через закриття двох КПП

"Вимушені заходи": Білорусь запровадила економічні санкції проти Литви через закриття двох КПП

Рада Міністрів Білорусі заборонила імпорт з Литви окремих товарів, включаючи продукти харчування, будівельні вироби та побутову техніку, у відповідь на закриття Литвою двох прикордонних пунктів пропуску.

Про це повідомляє пропагандистське видання БЕЛТА.

Окремим рішенням Білорусь запровадила заборону на переміщення через білорусько-литовський кордон низки товарів незалежно від країни їхнього походження – це зокрема одяг і запасні частини до транспортних засобів, а також шини, алкогольна продукція та інші товари.

Білоруське Міністерство закордонних справ висловило сподівання, що санкції "негативно позначаться на роботі численних литовських логістичних операторів і призведе до відчутної втрати доходів".

Там також анонсували аналогічні санкції проти Латвії, яка раніше цього року запровадила ембарго на імпорт "низки білоруських товарів продовольчої групи".

Литва 1 березня закрила два пропускні пункти на кордоні з Білоруссю – Лаворішкес та Райгардс. У країні залишаються діяти лише пропускні пункти у Мядинінкай та Шальчинінкай. Таке рішення спрямоване на розв'язання проблем національної безпеки, контрабанди та порушення міжнародних санкцій.

На початок