Рівне і область: освітяни пояснили, коли канікули

Рівне і область: освітяни пояснили, коли канікули

Рівне і область: освітяни пояснили, коли канікули
Суспільне Рівне

У Рівному шкільні канікули мають початись із 19-го жовтня. Так вирішила міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Тим часом головний освітянин області Петро Коржевський не бачить доцільності у передчасних канікулах й рекомендує навчатись у звичному режимі. Хоча, кожна школа може сама внести зміни у навчальний процес.

Рівненська міська комісія ТЕБ та НС на засіданні 13 жовтня вирішила, що канікули у рівненських школах розпочнуться з 19 жовтня і триватимуть до 1 листопада, – повідомляє міськрада на своїй сторінці у Facebook.

Головний освітянин області Петро Коржевський у Facebook закликав не панікувати й продовжувати навчальний процес у звичному режимі.

Суспільному він пояснив, що школи можуть самі вносити зміни до структури навчального року й оголосити канікули раніше. Щоб у закладах могли організувати виборчі дільниці, які працюватимуть на місцевих виборах 25 жовтня, їм рекомендували почати канікули за два дні до вихідних (з 22 жовтня,-ред.), – пояснив Петро Коржевський.

"Станом на зараз ситуація не настільки критична, як про неї говорять. Міністерство просто собі рекомендувало, у даному випадку ця рекомендація, на мій погляд, просто невдала. Ми ще не відчуваємо кінця начального року, от тоді будемо "спасати ситуацію". Я ж прихильних виважених узгоджених дій на рівні ОТГ, району, аби потім спокійно можна було працювати", – сказав Суспільному начальник обласного управління освіти.

Що відомо

  • 11 жовтня т.в.о. міністра освіти Сергій Шкарлет у своєму телеграмканалі написав про можливе дистанційне навчання через зростання захворюваності на COVID-19, зокрема й в закладах освіти.
  • В обласному управлінні освіти заявили, що навчальні заклади Рівненщини працюють відповідно до нового епідемічного зонування. Про обов'язкове дистанційне навчання та перенесення канікул поки не йдеться.
  • Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій рекомендувала школам України піти на канікули з 15 жовтня, а професійним і вищим навчальним закладам – перейти на дистанційне навчання.
На початок