У Сумах суд вирішив закрити школу

У Сумах суд вирішив закрити школу

У Сумах суд вирішив закрити школу
undefined

Вердикт оголосили вранці 28 грудня. За ним школу №3 мають закрити через виявлені порушення пожежної безпеки. Рішення Сумського окружного адміністративного суду набере законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги. Її школа може подати впродовж 30 днів.

"Застосувати захід реагування до комунальної установи Сумська спеціалізована школа І - ІІІ ступеню №3 імені генерал-лейтенанта Морозова у вигляді повного зупинення роботи установи до повного усунення порушень вимог законодавства з питань пожежної безпеки, виявлених під час перевірки, шляхом опечатування, опломбування, знеструмлення", - сказано у рішенні суду.

Позов подало управління ДСНС України у Сумській області після перевірки закладу на дотримання правил пожежної безпеки наприкінці жовтня.

Окрім школи №3 зараз вирішують питання про подальшу роботу школи №15 - через такі самі порушення. Суд відбудеться 14 січня 2020 року о 15-00.

Як відомо:

  • 24 грудня депутати Сумської міської ради проголосували бюджет міста на 2020 рік, у ньому прописали понад 6 млн грн – на встановлення сигналізації у семи закладах - у двох садочках і п’яти школах, у тому числі у №3 та №15.

На початок