Байден підписав закон про фінансування федеральних відомств до кінця вересня

Байден підписав закон про фінансування федеральних відомств до кінця вересня

Байден, США, шатдаун
. Президент США Джо Байден підписує законопроект про тимчасове фінансування ввечері 30 вересня 2023 року у Вашингтоні, США. Фото: Х/Джо Байден

Президент США Джо Байден підписав законопроєкт, який раніше ухвалив Конгрес США щодо продовження фінансування низки федеральних відомств до кінця фінансового року 2024, який закінчується у США 30 вересня.

Про це повідомила пресслужба Білого дому.

Пакетний законопроєкт передбачає фінансування частини відомств на суму понад 460 мільярдів доларів. Він вміщує у собі шість пакетів фінансування. Таким чином, американській владі вдалося уникнути припинення роботи федерального уряду — шатдауну.

Сенат Конгресу США 8 березня схвалив законопроєкт, який передбачає виділення коштів на роботу деяких федеральних відомств до 30 вересня — кінця фінансового року 2024 року.

Чому це важливо: американські законодавці намагаються ухвалити законопроєкт щодо фінансування своїх держустанов, аби продовжити їх роботу і уникнути шатдауну. Якщо це станеться, то це надовше затягне процес ухвалення законопроєкту щодо допомоги України.

На початок