Масове отруєння собак у Франківську. Відкрито кримінальну справу

Масове отруєння собак у Франківську. Відкрито кримінальну справу

Масове отруєння собак у Франківську. Відкрито кримінальну справу
unsplash.com

Кримінальне провадження щодо масового отруєння собак в Івано-Франківську відкрили в поліції. Про це на онлайн-зустрічі з громадою розповів міський голова Руслан Марцінків.

"Багато хто мені пише про масове отруєння собак. Вже відкрито кримінальне провадження. Завтра на оперативній нараді поліція доповість, як іде розслідування", - каже Руслан Марцінків.

Також він повідомив, що влада міста дала дозвіл правоохоронцям переглянути записи з усіх камер, які є у Франківську.

Минулого тижня у соцмережах з'явилося кілька повідомлень про те, що у Франківську хтось навмисно отруює собак. Зокрема, про випадок на міському озері написав депутат міськради Андріан Волгін.

Він закликав містян прийти на мітинг до Управління МВС в Івано-Франківській області у вівторок, 13 жовтня: "Мітинг з вимогою пояснень: що відбувається в місті? Хто за це відповідальний. Завтра 10::00 на Сахарова, буд.15. Нехай розслідують. Несемо зразу свої заяви!!! Завтра це може бути Твоя собака, тому мусимо зібратись та висловити невдоволення!".

Руслан Марцінків пообіцяв винагороду тому, хто допоможе знайти зловмисників: "Хтось хоче сьогодні спровокувати соціальний неспокій. Треба обов'язково знайти. Будь ласка, хто допоможе знайти цих зловмисників, отримає від міської ради винагороду за допомогу у слідств".

Крім того, міський голова Івано-Франківська нагадав, що за цей злочин передбачено покарання від двох до п'яти років ув'язнення.

До слова, у лютому цього року в Івано-Франківську отруїли сім собак за тиждень. Дві тварини втратили зір, четверо – померли. Про це Суспільному Карпати розповіла керівниця благодійної організації "Дім Сірка" Наталія Когут. За її словами, отрута була в парках міста - на Міцкевича, Шевченка, а також на вулицях Мазепи та Івасюка.

На початок