Надаль розбив Джоковича та виграв свій 13-й Ролан Гаррос. Усього Рафа виграв 100 (!) матчів у Парижі АР

А ще Рафаель зрівнявся за кількість турнірів Великого Шолому з Роджером Федерером - у них по 20 мейджорів.

Фінал Ролан Гаррос-2020 між Рафаелем Надалем та Новаком Джокович став найбільш очікуваним тенісним матчем після відновлення сезону. Перші дві ракетки світу зустрілися на турнірі Великого Шолому вперше з січня 2019 року: тоді Новак впевнено обіграв Рафаеля у фіналі Australian Open.

Однак у Парижі однозначним фаворитом вважався саме Надаль. По-перше, він - найкращий ґрунтовик в історії тенісу. По-друге, він дійшов до фіналу без програних сетів, тоді як серб у півфіналі провів затяжний 5-сетовий матч. По-третє, у Парижі Новак лише одного разу обігрував Рафаеля, програвши при цьому сім інших матчів.

Перші два сети фіналу пройшли за повного домінування Надаля. Іспанець майже не помилявся, змушував нервувати суперника, а відтак Джокович робив чимало невимушених помилок.

У першому сеті серб не зміг взяти жодного гейму - 6:0 за іспанцем. У другій партії - 6:2 на користь Рафаеля.

Третій сет став найбільш рівним та конкурентним. Новак віддав свою подачу за рахунку 2:2, але моментально зробив зворотній брейк та повернувся в гру. За рахунку 5:5, утім, Джокович програв ще одну подачу: причому програв її на подвійній помилці.

Рафаель Надаль впевнено подав на матч, виграв третій сет 7:5, а разом з ним і матч. Закінчив гру іспанець ейсом.

Джокович програв перший офіційний матч з листопада 2019 року.

Ролан Гаррос. Чоловіки. Фінал

Новак Джокович (Сербія, 1) - Рафаель Надаль (Іспанія, 2) 0:3 (0:6, 2:6, 5:7)

Що означає ця перемога Рафаеля Надаля

• Надаль виграв свій 20-й турнір Великого Шолому. Рафаель зрівнявся за цим показником з Роджером Федерером - це рекорд в історії тенісу.
  • Надаль виграв 13-й Ролан Гаррос. Ніхто в історії так часто не вигравав один мейджор.
  • Надаль виграв 100 матчів у кар'єрі на Ролан Гаррос. Його показники в Парижі - 100:2. Це абсолютний рекорд на одному турнірі - ніхто ніколи не досягав таких вершин.
  • Надаль вчетверте у кар'єрі виграв Ролан Гаррос, не програвши жодного сету. Попередні рази таке траплялося у 2008, 2010 та 2017 роках.
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start