Україна мінімально програла Німеччині в Києві. Це третя поразка підряд

. AP

Збірна України в четвертому турі Ліги націй грала проти збірної Німеччини.

Німці до матчу вважалися фаворитами поєдинку, що вони і довели під час гри. Матіас Гінтер відкрив рахунок уже на 20-й хвилині після пасу від Антоніо Рюдігера. Україна дуже мало била по воротах суперника та покладалася, хіба, на контратаки. Німці домінували протягом усього поєдинку. Це показувало і володіння м'ячем, і кількість ударів по воротах. Перший тайм завершився із рахунком 0:1.

Друга 45-хвилинка здебільшого нагадувала перший тайм: до того ж, Німеччина подвоїла перевагу вже на старті другого тайму. Леон Горецка відзначився на 49-й хвилині та зробив вагому заявку на перемогу своєї збірної.

Проте на 77-й хвилині Руслан Малиновський реалізував пенальті після фолу в штрафній німців. На тому команди і завершили: 1:2 на користь Німеччини.

Ліга націй, Ліга А, група 4

Україна - Німеччина - 1:2

Голи: Малиновський, 77 (пен.) - Гінтер, 20, Горецка, 49.

Україна вдруге поступилася в цьому розіграші Ліги націй. В паралельному матчі Іспанія обіграла Швейцарію. Тому збірна Шевченка опустилася на третє місце з лише трьома очками в активі.

Наступний матч Україна проведе проти збірної Іспанії 13-го жовтня на НСК "Олімпійський".