Українка Беломоіна через проблеми з велосипедом не втримала місце на подіумі чемпіонату світу

Українка Беломоіна через проблеми з велосипедом не втримала місце на подіумі чемпіонату світу

Українка Беломоіна через проблеми з велосипедом не втримала місце на подіумі чемпіонату світу The Attention Builders

Яна Беломоіна фінішувала на сьмому місці.

Сезон 2020 у жіночому велосиденому крос-кантрі тривав усього два тижні. На минулому тижні велосипедистки позмагалися на двох етапах Кубка світу, зараз - на чемпіонаті світу.

Усі спортсменки намагалися вивести себе на пік форми саме на світову першість, так само і українка Яна Беломоіна, бронзова призерка чемпіонату світу-2015.

Беломоіна змогла провести успішне перше коло, завдяки чому вирвалися вперед пелотону - вона йшла третьою, поступаючись австралійці Макконнелл та француженка Ферран Прево, яка одразу з першого кола втекла у хвилинний відрив.

Однак на другому колі у Яни виникли технічні неполадки з велосипедом (це було схоже на проблеми з сідлом), через що українка змушена була зупинитися та регулювати велосипед. Як наслідок, вона втратила близько хвилин часу, пропустила кількох суперниць та опинилася в районі 5-6 місця.

Беломоіна намагалася відіграти втрачений час на третьому колі, однак вона лише зрівнялася з британкою Шорт, яка йшла п'ятою. Через ривок на другому-третьому колі, у Яни забракло сил на фінішну боротьбу. Спершу вона відпустила вперед Шорт, а на останньому колі її обійшла титулована швейцарка Йоланда Нефф.

Сьоме місце Яна захистила, але вона навряд задоволена таким результатом. Утім, це її найкращий фініш у 2020 році - на двох етапах Кубка світу вона фінішувала 12-ю. Як пізніше зазначала Беломоіна, на Кубку світу вона виступала з простудою.

Чемпінкою світу стала Паулін Ферран Прево, яка не тільки не втратила свії стартовий відрив, але й наростила його - на фініші вона випередила найближчу суперницю на 3 хвилини. Італійка Єва Лехнер (йшла четвертою після Яни на старті гонки) видала потужне останнє коло та буквально на фініші виборола "срібло" у боротьбі з Макконнелл.

Крос-кантрі. Жінки. Результати

  1. Паулін Ферран Прево (Франція) 1:27.33
  2. Єва Лехнер (Італія) +3:01
  3. Ребекка Макконнелл (Австралія) +3:01
  4. Сіна Фрей (Швейцарія) +3:46
  5. Ісла Шорт (Велика Британія) +4:17
  6. Йоланда Нефф (Швейцарія) +4:46
  7. Яна Беломоіна (Україна) +5:27

Як раніше Яна Беломоіна виступала на чемпіонатах світу

  • 2015 рік - "бронза"
  • 2016, 2017 - не фінішувала
  • 2019 - не стартувала
Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТеніс