Залізобетонний міст, що сполучає дві частини Дубна, з кінця вересня закрили на ремонт. Тож місцевим доводиться стояти в заторах, аби переправитися через річку Ікву альтернативним містком, розкладеним поруч.
Так має тривати щонайменше три місяці. У соцмережах публікують інформацію про затори та незручності, Суспільне вирішило подивитись, що там відбувається насправді.
На вулиці Замковій у Дубні на залізобетонному мості через річку Іква, що поєднує дві частини райцентру, ремонт триває два тижні.

"Я скільки пам'ятаю його, то тут ніхто йому ремонт не проводив. Навіть якогось такого регламентного ремонту, не те, що капітального. Чи взагалі заміни. Він потребував заміни", – розповідає дубенчанин Роман Данильчук.

Роман Данильчук, дубенчанин
Автівки та маршрутки об'їжджають по тимчасовому мосту поруч, його встановили на палях. Після встановлення його вже доводилось ремонтувати, бо зламався металевий елемент.

"Трохи заважко, бо не встигаємо по графіку. Об'їжджали через Тараканів, через Рачин об'їжджали. Ну це довго. Заправка зайва, люди не знають, на зупинках лишаються", – каже водій маршрутки Іван Матвійчук.

Іван Матвійчук, водій
Затори можуть тривати до пів години, – розповів Суспільному дубенчанин Володимир Ткач.

Володимир Ткач, дубенчанин
Розповісти про перебіг робіт працівники на місці журналістам Суспільного відмовилися. Зв'язатися із міським головою Дубна Василем Антонюком також не вдалося. Зазначимо лише, що напередодні ремонту міськрада повідомила на своєму сайті про ремонт та можливі незручності.

Замовник ремонту – обласне управління капітального будівництва, а от виконує роботи ТОВ "Біг сіті" за трохи більше 18 мільйонів гривень. Кінцевий термін виконання робіт, як зазначено у тендерній документації, 26 грудня 2020-го.
"Ми попередньо зустрічалися з міським головою і представником цієї фірми, вони запевнили, що в них була практика аналогічного проведення реконструкції саме такого типу мосту. То по часу в них це займає орієнтовно 2 місяці", – розповів заступник начальника обласного управління капітального будівництва Василь Мельник.
Загальна вартість проєкту – близько 21,5 мільйони гривень.