Школи Херсонщини переводять на дистанційне навчання

Школи Херсонщини переводять на дистанційне навчання

Школи Херсонщини переводять на дистанційне навчання
Світлина: Суспільне Херсон

З 15 по 23 жовтня усі школи Херсонщини переводять на дистанційне навчання. Таке рішення було прийняте 9 жовтня регіональною комісією з питань ТЕБ та НС і обгрунтоване ситуацією із значним поширенням COVІD – 19 на території області.

Про це Суспільному повідомив заступник голови облдержадміністрації Вадим Чабан.

Також він додав, що з 23 жовтня по перше листопада у школярів будуть канікули. А як навчатимуться вони з 2 листопада, залежить від подальшої ситуації із COVІD – 19, від того, у якій зоні буде наша область.

Голова облдержадміністрації Юрій Гусєв повідомив, якщо у школі виникають складнощі із переведенням навчання у дистанційний формат, то можливість роботи таких шкіл у звичайному режимі розглядатиме ГУ Держпродспоживслужби в області та ДУ “Херсонський лабораторний центр МОЗ України”, - йдеться на сайті Херсонської облдержадміністрації.

Також управлінню освіти і науки ОДА дали доручення провести роботу з батьківськими комітетами щодо переведення шкіл області на дистанційну форму навчання.

Що відомо

  • станом на ранок 9 жовтня у Херсонській області зафіксовано 1714 лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус: 760 людей побороли недуг, 922 – інфіковані COVID-19, 32 – померли.
  • 16 вересня Дар'ївську школу Херсонської області закрили на карантин.
На початок