Виготовляє скульптури та предмети побуту. Різьбяр Андрій Михайлець. СУСПІЛЬНЕ | ЛЮДИ

Виготовляє скульптури та предмети побуту. Різьбяр Андрій Михайлець. СУСПІЛЬНЕ | ЛЮДИ

Виготовляє скульптури та предмети побуту. Різьбяр Андрій Михайлець. СУСПІЛЬНЕ | ЛЮДИ Суспільне Полтава

Із деревини, гіпсу та металу створює скульптури та предмети побуту Андрій Михайлець. Чоловік живе у місті Заводське на Лохвиччині. Різьбою займається майже два десятки років. Роботи створює для себе та на замовлення.

У центрі Заводського – альтанка, лавка примирення, шпаківня та силуети закоханих. Усе це із дерева та металу створив місцевий житель Андрій Михайлець. Першою тут встановили альтанку.

"Робили тут 2 види різьби. Зверху ангел – різьба фрезером, а на токарному станкові квіти і все інше", − каже майстер.

Майстер Андрій МихайлецьСуспільне Полтава

Майстер Андрій Михайлець

По місту робіт Андрія більше десятка. Найчастіше, каже, працює із деревом та гіпсом. Професійно займається цим близько 17 років. А починав іще в дитинстві.

"Усякі вирізи по дереву, різав не дуже добре, не вдавалося, а тоді пішов, раніше були гуртки “Різьба по дереву". І був у нас такий Віктор Степанович. Він привив мені цю любов. Навчив мене правильно різати, швидко різати", − каже Михайлець.

Стіл - виріб майстраСуспільне Полтава

Стіл - виріб майстра

Для власної домівки майстер зробив двері, столи зі стільцями, годинник і камін. У роботі використовує різні види деревини: липу, сосну, ясен та дуб.

"Відрізняються вони по твердості. Липа це м'який матеріал. Її для початківців дуже легко різати, а дуб це вже елітний матеріал з особливою гарною структурою і складний в обробітку".

Камін - виріб майстраСуспільне Полтава

Камін - виріб майстра

Окрім деревини, використовує метал та гіпс. Одне панно, каже, створювали разом із дружиною.

Мапа світу - виріб майстраСуспільне Полтава

Мапа світу - виріб майстра

"Є такий ножичок, використовується для різьби по дереву, але підходить і для ліпки, "ножик-косячок". Ніж під кутом 45 градусів, ним зручно вирізати всі нюанси".

Роботи майстра, окрім рідного міста, замовляли також у Полтаві, Києві та за кордоном.

Повне відео

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди