Військово-морські сили Польщі розпочинають навчання в Балтійському морі

Військово-морські сили Польщі розпочинають навчання в Балтійському морі

Польський військово-морський корабель
Корабель з польської флотилії. Фото: ВМС Польщі/Х

У четвер, 29 лютого, Військово-морські сили Польщі починають навчання у Балтійському морі.

Про це повідомили в Об'єднаному командуванні Збройних Сил Польщі.

"У четвер, 29 лютого, розпочнуться найбільші цього року маневри сил 3-ї флотилії кораблів ВМС Польщі Ostrobok 24, які стануть частиною національних навчань за участю збройних сил інших країн Dragon 24", — йдеться у повідомленні.

Під час військових маневрів будуть відпрацьовані дії щодо гарантування безпеки доставки палива та інших стратегічних товарів морським шляхом.

Зазначається, що головна мета навчань — відпрацювання навичок у сфері морських комунікаційних шляхів, якими доставляються енергоносії та товари стратегічного значення.

У навчаннях будуть залучені кораблі третьої флотилії ВМС Польщі. До польської флотилії приєднається італійський фрегат Luiggi Rizzo.

У межах навчань заплановані артилерійські стрільби, відпрацювання оборони від атак з повітря, захист стратегічного морського транспорту. У повітрі кораблі підтримуватимуть винищувачі F-16 та рятувальні гелікоптери.

Маневри завершаться 8 березня.

25 лютого у Польщі стартували національні військові навчання за участю країн НАТО. Військові маневри мають назву Dragon-24. У навчаннях беруть участь близько 20 тисяч військовослужбовців, 3500 одиниць військової техніки з 10 країн НАТО.

На початок