Через 22 роки після смерті: двох чоловіків визнали винними у вбивстві ді-джея Джема Майстер Джея

Через 22 роки після смерті: двох чоловіків визнали винними у вбивстві ді-джея Джема Майстер Джея

Джейсон Вільям Майзелл (ді-джей Джем Майстер Джей), вбивство
Джейсон Вільям Майзелл (ді-джей Джем Майстер Джей) 7 жовтня 1986 року в Нью-Йорку. Фото: АР/G. Paul Burnett

Двох чоловіків 27 лютого 2024 року визнали винними у вбивстві ді-джея Джема Майстра Джея, члена новаторської хіп-хоп групи Run-DMC, який помер у 2002 році.

Про це пише британська газета The Guardian.

27 лютого 2024 року бруклінська колегія присяжних визнала Карла Джордана-молодшого та Рональда Вашингтона винними у вбивстві ді-джея Джема Майстра Джея. Обом чоловікам висунули звинувачення за двома пунктами: вбивство під час торгівлі наркотиками та вбивство з вогнепальної зброї.

Вашингтон був другом дитинства загиблого, а Джордан був хрещеником Майзелла (справжнє імʼя ді-джея Джема Майстра Джея — Джейсон Вільям Майзелл).

Адвокати обох чоловіків стверджували у своїх заключних заявах минулого тижня, що жодні речові докази не пов’язували їхніх клієнтів зі смертельною стріляниною.

Прокурори стверджували, що смертельна стрілянина сталася у відповідь на те, що Мізелл виключив Вашингтона і Джордана з потенційно прибуткової угоди з розповсюдження кокаїну. Сторона звинувачення стверджувала, що підозрювані пішли до студії звукозапису, де Джордан з близької відстані вистрілив у ді-джея два рази, вбивши його.

Убивство сталося в студії Мізелла на бульварі Меррік увечері 30 жовтня 2002 року.

Що відомо про ді-джея Джема Майстра Джея

Джейсон Вільям Майзелл був ді-джеєм у впливовій реп-групі Run-DMC, яка стала відомою у 1980-х роках завдяки таким хітам, як It's Tricky. У 2009 році вони були введені до Зали слави рок-н-ролу за те, що проклали шлях у хіп-хоп музику нової школи.

Вирішивши виділитися з решти натовпу, Джей розробив свій власний унікальний стиль ще в дев'ятому класі. Протягом усіх шкільних років фірмовим вбранням Джея був чорний велюровий капелюх з пір'ям, чорно-білі кросівки Adidas з гострими носами та джинси фірми Lee.

Його гурт Run-DMC став одним з найбільших хіп-хоп гуртів, якому приписують прорив хіп-хопу в музикальні чарти.

30 жовтня 2002 року 37-річного Джейсона Майзелла застрелили у власній студії звукозапису 24/7 Studios в Квінсі, Нью-Йорк.

На початок