Полісмени обшукали будинок репера Тупака Шакура, якого застрелили наприкінці 90-х

Полісмени обшукали будинок репера Тупака Шакура, якого застрелили наприкінці 90-х

Поліція обшукала будинок репера Тупака Шакури, якого застрілили наприкінці 90-х
. Тупак Шакур. Фото: Getty Images

Поліція Невади підтвердила, що цього тижня видала ордер на обшук у зв'язку з нерозкритим вбивством репера Тупака Шакура. Детективи провели обшук у будинку в Хендерсоні, передмісті Лас-Вегаса, де Шакур був застрелений у вересні 1996 року. Про це повідомляє BBC.

Столична поліція Лас-Вегаса не надала додаткових подробиць пошуків, посилаючись на те, що триває розслідування його вбивства. Шакуру було 25 років, коли його вбили. Жодного арешту не було, підозрюваних у цій справі наразі немає, як і затриманих.

Лейтенант поліції Лас-Вегаса Джейсон Йоханссон розповів журналу Las Vegas Review Journal, що детективи знову працюють над незавершеною справою.

"Ця справа залишилася нерозкритою, і, сподіваюся, одного дня ми зможемо це змінити", — сказав він газеті.

Тупак Шакур — один із найвідоміших та найуспішніших американських реперів, який став легендарним після смерті. Бібліотекою Конгресу США була відібрана його пісня Dear Mama з альбому Me Against the World до списку 25 записів, які будуть зберігатися у спеціальному фонді культурного надбання.

У 1991 році він випустив дебютний альбом та здобув успіх у чартах завдяки таким хітам, як California Love, All Eyez on Me, Changes та I Ain't Mad at Cha.

Він помер 13 вересня 1996 року, через тиждень після того, як у нього чотири рази вистрілили у власній машині, коли він стояв на червоному світлі світлофора.

Шакур, який продав понад 75 мільйонів платівок по всьому світу, був включений до Зали слави рок-н-ролу в 2017 році.

На початок