Другий європейський монарх потрапив до лікарні

Другий європейський монарх потрапив до лікарні

Другий європейський монарх потрапив до лікарні
Король Норвегії Харальд V в Люксембурзі 4 травня 2019 року. Фото: АР/Francisco Seco

Короля Норвегії Гаральда V госпіталізували із захворюванням під час відпустки в Малайзії. Це вже не перший випадок за останні роки правління монарха.

Про це йдеться у заяві норвезького королівського дому у вівторок.

За останні місяці 87-річний монарх кілька разів хворів, що викликає занепокоєння щодо здоров'я глави держави. Але королівські чиновники повідомили норвезьким ЗМІ, що кронпринц Хокон виконуватиме свої заплановані зобов’язання вдома.

Харальд, який перебуває у приватній закордонній поїздці, є найстарішим монархом Європи. За два дні до його дня народження минулого тижня палац оголосив, що король здійснить приватну поїздку за кордон, не уточнюючи пункт призначення або дати, повідомляє норвезьке інформаційне агентство NTB.

Нині на так званому "лікарняному" перебуває ще один європейський монарх — король Сполученого Королівства Чарльз III.

Король Чарльз планує провести "корекційну процедуру" з приводу збільшеної простати.Доброякісне збільшення простати зустрічається у чоловіків старше 50 років і, як правило, не є серйозним захворюванням, повідомляється на сайті Національної служби охорони здоров'я Сполученого Королівства (NHS). Проте 5 лютого у короля діагностували рак. Тип раку не виявили, але монарх вже почав "регулярне лікування".

На початок