1:7. Україна розбита Францією в Парижі у товариському матчі

1:7. Україна розбита Францією в Парижі у товариському матчі AP

Найбільша поразка в історії українського футболу.

У матчі проти Франції Україна не могла розраховувати на 14 футболістів, в старті вийшла одразу чотири абсолютних дебютанти. І ще до перерви результат Франція - Україна був визначений: господарі забили чотири м'ячі.

Чинні чемпіои світу доволі швидко розпочали голепад: на дев'ятій хвилині 17-річний півзахисник Едуардо Кавамінга відкрив рахунок ударом ножицями.

Потім Олів'є Жиру, який проводив сотий матч за Францію, обвідним ударом подвоїв перевагу Франції. Третій гол знову в активі Жиру - він першим встиг на добивання після сейву Бущана. Довів рахунок до непристойного Віталій Миколенко: захисник збірної України зрізав м'яч у власні ворота. 4:0 після першого тайму.

У другому таймі Франції дещо заспокоїлася. Україні ще на початку тайму вдалося відіграти один гол, Віктор Циганков на 53-й хвилині зробив рахунок 4:1. А незабаром Олександр Зубков пробив у штангу після стрімкої контратаки команди Андрія Шевченка.

Проте Корентен Толіссо на 65-й хвилині відновив відрив у чотири голи. А на 82-й хвилині Кілліан Мбаппе влучно пробив після швидкої контратаки - 6:1. Антуан Грізманн під кінець матчу добив Україну - 7:1.

Товариський матч

Франція - Україна - 7:1

Голи: Кавамінга, 9, Жиру, 24, 34, Миколенко, 39 (автогол), Толіссо, 65, Мбаппе, 82, Грізманн, 87 - Циганков, 53

Що це означає

• Поразка 1:7 - найбільша в історії українського футболу. Жовто-сині ніколи раніше не програвали з різницею більше ніж в чотири голи. До цього матчу найбільші поразки України були з рахунком 0:4.
  • Уперше в історії Україна пропустила більше чотирьох голів в одному матчі - одразу сім.

• 10-го жовтня Україна зіграє проти збірної Німеччини в рамках Ліги націй. Матч пройде на НСК "Олімпійський" при заповнених на 30% трибунах.
  • 13-го жовтня "синьо-жовті" знову гратимуть в Лізі націй, проте тоді вже проти Іспанії. Поєдинок пройде за такої ж кількості вболівальників.
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start