"Хімік" вилетів із жіночої Ліги чемпіонів, вдруге програвши італійському клубу

"Хімік" вилетів із жіночої Ліги чемпіонів, вдруге програвши італійському клубу CEV

Волейболістки южненського "Хіміка" поступилися у двоматчевому двобої італійським суперницям.

У двоматчевому протистоянні фіналу кваліфікації до основної сітки Україну представляли волейболістки чемпіона України "Хіміка".

Проте "Скандіччі", чвертьфіналіст минулого сезону Ліги чемпіонів, здолала "Хімік" у цих двох поєдинках. Обидві ігри закінчилися з рахунком 3:0 на користь італійок.

Після поразки 0:3 в першому матчі, "Хіміку" потрібно було громити суперниць в другій грі - за інших обставин далі проходили б саме представники "Скандіччі". Однак цього зробити не вийшло.

Перша партія матчу-відповіді проходила за більш-менш рівної гри. Проте в середині сету "Скандіччі" вирвалася вперед та перемогла 25:16. Другу партію "Хімік" провів краще, але українкам так і не вдалося створити належну конкуренцію італійкам. Рахунок другого сету - 25:19.

Цей виграний сет остаточно закрив матч - "Скандіччі" достроково пройли далі. Третя партія перетворилася на формальність - 25:11, італійки в основній сітці Ліги чемпіонів.

Фінал кваліфікації жіночої Ліги чемпіонів

"Хімік" (Україна) - "Скандіччі" (Італія) - 0:3 (19:25; 16:25; 11:25)

Перший матч - 3:0 на користь "Скандіччі"

Що далі для "Хіміка"

• Команда продовжить боротьбу в єврокубках в Кубку ЄКВ. У матчі 1/16 фіналу український клуб зіграє проти турецького "Галатасарая". Перша гра (повинна пройти в Україні) відбудеться 10-11 листопада, матч-відповідь - 26 листопада в Стамбулі.
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start