У музеях Великої Британії з'являться аудіогіди українською

У музеях Великої Британії з'являться аудіогіди українською

У музеях Великої Британії з'являться аудіогіди українською Paul Fiedler

Меморандум про запровадження у музеях Британії аудіогідів українською мовою підпише у Лондоні дружина президента Олена Зеленська.

Про це розповів журналістам президент Володимир Зеленський на початку офіційного візиту делегації України до Великої Британії.

"Ряд важливих зустрічей та перемовин проведе моя дружина. Серед них – підписання меморандуму про появу аудіогідів українською мовою у музеях Британії. Завдяки цьому документу українська мова з'явиться у багатьох музеях світового значення", – розповів президент.

Володимир Зеленський також розповів, що у Британії українська делегація обговорить перспективи залучення британського досвіду психологічної реабілітації учасників бойових дій, що, на думку президента, "є дуже актуальним для нашої держави".

Що відомо

  • У червні 2020 року український аудіогід з'явився у віденському музеї "Альбертіна". Ініціативу реалізували в рамках проєкту "Українськомовні аудіогіди для Альбертіни" за участі Олени Зеленської, повідомив посол України в Австрії Олександр Щерба. Тепер щоб у музеї отримати переклад українською мовою – необхідно при вході в заклад попросити картку з QR-кодом.
  • 7-8 жовтня відбудеться офіційний візит Президента України до Великої Британії. У програмі – підписання важливих документів та аудієнція подружжя Зеленських у королівської родини Британії.
  • Велика Британія надасть Україні додаткові 5 мільйонів фунтів стерлінгів гуманітарної допомоги для потреб внутрішньо переміщених осіб.
Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше