У десантних військах розповіли, як знищили Starlink на позиціях окупантів

У десантних військах розповіли, як знищили Starlink на позиціях окупантів

Starlink
Момент знищення термінала Starlink. Скриншот з відео

Українські військові з 71-ї окремої єгерської бригади за допомогою FPV-дрона знищили термінал супутникового зв’язку Starlink на позиціях окупантів.

Про це повідомили в Десантно-штурмових військах (ДШВ) Збройних сил України.

"Всі чули про те, що росіяни почали користуватися платформами супутникового зв’язку SpaceX, але досі відзняти їх нам не вдавалося", — йдеться у повідомленні.

Там нагадали, що компанія SpaceX, яка належить Ілону Маску кілька разів заперечувала, що постачає армії РФ свою продукцію.

"Крадений або придбаний контрабандним шляхом модем помітили оператори розвідувальних дронів 71-ї єгерської бригади. Наші FPV-дрони не стерпіли неподобства і твердо стали на сторожі міжнародного права та ділової репутації поважної компанії. Коротше, нема e окупантів Starlink. Принаймні, в зоні досяжності бійців нашої бригади", — розповіли у ДШВ.

Що відомо про Starlink у росіян

11 лютого у Головному управлінні розвідки Міноборони підтвердили інформацію стосовно використання російськими окупантами систем супутникового зв'язку Starlink на фронті.

"Радіоперехоплення розмови загарбників свідчить, що для налагодження доступу до інтернету термінали Starlink встановили, наприклад, у підрозділах 83 ОДШБр ЗС РФ", — зазначили в ГУР.

Як вказали у відомстві, російська 83-тя десантно-штурмова бригада діє у Донецькій області поблизу Кліщіївки та Андріївки.

Перед тим представник Головного управління розвідки Міністерства оборони Андрій Юсов у коментарі РБК-Україна заявив, що масштаб використання росіянами терміналів Starlink на війні зростає.

На початок