Вінничани з інвалідністю просять облаштувати набережну пандусами

Вінничани з інвалідністю просять облаштувати набережну пандусами

Вінничани з інвалідністю просять облаштувати набережну пандусами

85 голосів набрав проєкт Людмили Нецкіної про облаштування пандусу для людей з інвалідністю на міській набережній. Його вінничанка подала на конкурс «Бюджет громадських ініціатив». Вартість оцінили у 685 тисяч гривень.

Цьогоріч на конкурс «Бюджет громадських ініціатив» подали 67 проєктів, після опрацювання їх стало 46, серед них і облаштування Набережної пандусом, розповідає фахівчиня міського департаменту правової політики та якості Наталія Малецька.

Вінничанин Андрій Щербацький — двократний чемпіон України зі спортивної риболовлі. Чоловік каже, аби показувати хороший результат на змаганнях, потрібно постійно тренуватися. Додає, робить це переважно на платних водоймах за межами міста, оскільки пересувається на візку і без допомоги не може спуститися до Бугу. Андрій каже, мріє, аби набережна стала доступною для людей з інвалідністю і він зміг тут порибалити.

Своєю мрією Андрій поділився з Людмилою Нецкіною, а та, вирішила реалізувати її на практиці. Подала проєкт облаштування пандусу на набережній на міський конкурс.

У конкурсі жодного разу не вигравали проєкти, повʼязані з доступністю. До кінця голосування залишилося 9 днів. Якщо за цей час ініціатива не набере достатньо голосів, її можна допрацювати і подати повторно. Або ж, звернутися за фінансуванням до профільного департаменту.

Читайте також

  • У вінницькому центрі боротьби зі СНІДом роблять ПЛР-тести
  • Підопічним вінницького обласного пансіонату безкоштовно відновлюють зір
На початок