Підопічним вінницького обласного пансіонату безкоштовно відновлюють зір

Підопічним вінницького обласного пансіонату безкоштовно відновлюють зір

Підопічним вінницького обласного пансіонату безкоштовно відновлюють зір

Підопічним обласного пансіонату для осіб з інвалідністю і похилого віку відновлюють зір. Операції роблять безкоштовно за гроші благодійників. Аби скористатися послугою потрібно мати направлення лікаря.

Нині в закладі перебуває близько півтисячі підопічних, і кілька десятків з них мають проблеми із зором. Серед них і подружжя Дмитра і Наталі Заміхурів. У обох поганий зір. В обласному пансіонаті мешкають четвертий рік.

Здали в оренду землю і прийшли сюди. У мене спадковий діабет. Буквально протягом 2 років на це око майже не бачу. Треба операцію”, - розповідає Наталя Заміхура.

Наразі офтальмолога в штаті немає. Для огляду хворих сюди час від часу запрошують фахівців із міських лікарень. Минулого тижня до пансіонату прийшли лікарі приватної клініки. У вестибюлі утворилась — черга. Оглядає пацієнтів професор Андрій Сергієнко.

Підопічним вінницького обласного пансіонату безкоштовно відновили зір

Каже, сьогодні тут в рамках клінічних досліджень всіх продіагностують і пролікують безкоштовно. А кому потрібно — і кришталики на очах замінять.

Тільки на благодійників у таких випадках сьогодні і можуть розраховувати підопічні пансіонату, каже його очільник Сергій Якубовський. Державні гроші, додає, на таке не передбачені.

Сьогодні до приватної клініки приїхало подружжя Заміхур. Жінка чатує під дверима операційної, поки чоловіку міняють кришталик. Свою операцію вона перенесла тиждень тому. Їй лазером розбивали катаракту.

Читайте також

  • Як подорожувати світом людям з інвалідністю - вчать у Вінниці
  • Міжнародний день людей похилого віку: історія 100-річного Івана Кондратюка
На початок