Зеленський підписав закон про легалізацію медичного канабісу

Зеленський підписав закон про легалізацію медичного канабісу

Медичний канабіс
Медичний канабіс. Фото: Суспільне

Президент України Володимир Зеленський підписав закон про легалізацію медичного канабісу, який регулює його обіг в медичній, промисловій і науковій діяльності. Документ опублікований у газеті "Голос України" і набуде чинності через пів року після оприлюднення.

Про це свідчить інформація на сайті Верховної Ради.

Зазначається, що 13 лютого президент підписав закон "Закон про регулювання обігу рослин роду коноплі (Cannabis) в медичних, промислових цілях, науковій та науково-технічній діяльності для створення умов щодо розширення доступу пацієнтів до необхідного лікування онкологічних захворювань та посттравматичних стресових розладів, отриманих внаслідок війни".

15 лютого закон про легалізацію медичного канабісу опублікували у парламентській газеті "Голос України". Документ набуде чинності через пів року після оприлюднення.

13 липня 2023 року Верховна рада України підтримала законопроект №7457 про легалізацію медичного канабісу у першому читанні.

21 грудня 2023 року Верховна рада ухвалила у другому читанні та в цілому законопроект №7457 про легалізацію медичного канабісу. Рішення підтримали 248 депутатів. Документ регулює обіг канабісу лише в медичній, промисловій та науковій діяльності. Розповсюдження марихуани для рекреаційного споживання й надалі вважатиметься злочином і буде розслідуватися поліцією відповідно до законодавства.

Про особливості застосування медичного канабісу розслідувачі Суспільного розповідають у фільмі "Особливо небезпечний".

На початок