Остін повернувся до роботи у Пентагоні після термінової госпіталізації

Остін повернувся до роботи у Пентагоні після термінової госпіталізації

Остін повернувся до роботи у Пентагоні після термінової госпіталізації
. Фото: AP/Vincent

Міністр оборони США Ллойд Остін повернувся до роботи у Пентагоні після того, як його 12 лютого терміново госпіталізували через проблеми зі здоров'ям.

Про це повідомили у пресслужбі відомства.

"Міністр виконував свої обов'язки вдома з моменту виписки із Національного військово-медичного центру Уолтера Ріда", — мовиться у повідомленні.

Раніше у медзакладі розповіли, що Остін пройшов нехірургічну операцію під загальним наркозом. Тривале перебування у центрі не передбачалося.

"Проблема з сечовим міхуром не вплине на його повне одужання. Прогноз щодо раку залишається відмінним", — зазначали тоді лікарі.

Що відомо про госпіталізацію Остіна

4 січня стало відомо, що Остін був госпіталізований 1 січня через ускладнення, викликані медичною процедурою.

7 січня міністр повідомив, що вже вилікувався і з нетерпінням чекає на повернення до Пентагону. Він визнав, що міг би краще поінформувати громадськість про свої проблеми зі здоров'ям і пообіцяв виправитися.

Як писало AP, те, що про госпіталізацію Остіна не повідомили президенту Джо Байдену, суперечить усталеній практиці. Асоціація преси Пентагону надіслала лист протесту, назвавши неінформування громадськості обурливим.

Повідомлялось також, що Байден не розглядає можливість звільнення Остіна після того, як той не повідомив Білому дому про свою екстрену госпіталізацію.

29 січня Остін повернувся до виконання обов'язків після госпіталізації.

Главу Пентагону 12 лютого знову терміново госпіталізували до Національного військово-медичного центру імені Уолтера Ріда.

На початок