У Полтаві облаштовують скейтпарк у мікрорайоні Левада: коли завершать

У Полтаві облаштовують скейтпарк у мікрорайоні Левада: коли завершать

У Полтаві почали встановлювати конструкції для скейтпарку у мікрорайоні Левада. Це ті, які закупили ще чотири роки тому за 680 тисяч гривень.

Про це розповів Суспільному депутат Полтавської міськради Денис Поліщук. Влітку на цьому місці залили майданчик з бетону під ці конструкції, а привезли і почали монтувати їх зараз.

У полтавському мікрорайоні Левада зварюють та встановлюють частини рамп – конструкцій для виконання трюків. Так на бульварі Богдана Хмельницького облаштовують скейтпарк.

Монтаж скейтпарку в Полтаві
Встановлення скейтпарку безкоштовно проводить підрядник. Суспільне Полтава

Конструкції почали встановлювати 10 лютого цього року, хоча планували зробити це ще влітку, для цього обладнали спеціальний майданчик.

"У підрядної організації закінчується термін зберігання, і вони просто зараз вимушені встановлювати ці фігури. Підрядна організація, яка зараз встановлює – ми з ними зв’язувались. Вони, по-перше, казали, що у них є певні ще об’єкти по Україні, і вони через деякі обставини не встигають приїхати до Полтави та встановити ці фігури. Гроші були заплачені ще 2020-го року. Вартість їхня (встановлення безкоштовне) не змінилася", — розповів депутат Полтавської міської ради Денис Поліщук.

Скейтпарк у Полтаві завершать у лютому
Монтаж планують завершити до 15 лютого. Суспільне Полтава

"Будівництво тривало спочатку на паперах, потім перейшли, як то кажуть, до реальних будівельних робіт. Треба для діток, для дорослих, для всіх робити якісь об’єкти розваги, щоб було десь на щось подивитись, десь відпочити. І дітям буде, як то кажуть, зайнятість", — повідомив місцевий житель Олександр Дядченко.

Конструкції спочатку планували поставити у міському парку "Перемога", а згодом облаштовувати скейтпарк вирішили на бульварі Богдана Хмельницького. Рішення про передачу від управління парку до житлово-комунального господарства ухвалили на сесії міської ради 15 вересня 2023-го.

Скейтпарк на Леваді
Скейтпарк буде поруч з місцевою школою. Суспільне Полтава

"Мені подобається, що тут облаштували таку зону для дітей, зону відпочинку. Вся Левада і навіть Поділ (мікрорайони у Полтаві – ред.) сюди приходять. Влітку тут взагалі багато людей", — розповіла місцева жителька Ніна.

Облаштування скейтпарку спочатку планувалося в рамках реконструкції бульвару Богдана Хмельницького.

"Щодо реконструкції бульвара Богдана Хмельницького – зараз вона припинена. Після нашої перемоги, маю надію, що відновиться", — вважає депутат Полтавської міської ради Денис Поліщук.

Як розповів Денис Поліщук, завершити облаштовувати скейтпарк планують до 15 лютого.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок