Reuters: Джон Кірбі отримає нову посаду і стане помічником президента США

Reuters: Джон Кірбі отримає нову посаду і стане помічником президента США

Координатор зі стратегічних комунікацій Ради нацбезпеки Білого дому Джон Кірбі
Координатор зі стратегічних комунікацій Ради нацбезпеки Білого дому Джон Кірбі, фото: AP

У Білому домі розширять повноваження Джона Кірбі, який був координатором зі стратегічних комунікацій у раді нацбезпеки США.

Таку інформацію розповсюдило агентство Reuters з посиланням на неназваного американського чиновника.

Зазначається, що Джон Кірбі отримає нову посаду – радника Білого дому з комунікацій у сфері національної безпеки. Він також буде підвищений до помічника президента США.

Кірбі відповідатиме за координацію комунікацій з метою національної безпеки у різних відомствах. Він найме невеликий штат працівників, яким доручать допомагати йому синхронізувати повідомлення адміністрації з питань національної безпеки.

"Його появи на брифінгах відбуватимуться і надалі, пропорційно тому, коли питання нацбезпеки стануть домінуючими темами дня", — зазначив чиновник.

Старша радниця президента США Джо Байдена Аніта Данн заявила, що десятиліття досвіду національної безпеки Кірбі на високому рівні та його чітке стратегічне розуміння роблять його дуже цінним комунікатором і радником у цій команді.

"Президент Байден пишається тим, що Джон очолює координацію повідомлень про національну безпеку в адміністрації, оскільки ми продовжуємо переконливо відстоювати наші інтереси національної безпеки вдома та у світі", — сказала вона.

Кірбі, адмірал ВМС США у відставці, був координатором Ради національної безпеки зі стратегічних комунікацій після того, як його перевели з Пентагону у 2022 році.

На початок